Sayfa 639/709 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by greenearth Yazıyı Oku
    Sayın ulas az kaldı bence tahminim 1 hafta içinde 1.50 üzerine atıp kalıcı şekilde yükselecek.bu kadar baskının patlaması da sert olacak.zararda olan arkadaşlara zararlarını kurtarma fırsatı dileğiyle...
    Umarım kalbinizde ki gibi olur değerli arkadaşım GREENEARTH sagliklar diliyorum.

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yine birileri (ki bana göre likide sağladığını söyleyen aracı kurum) hisseyle 26+5 yapmaya başladı. (siz anladınız)

3. Samimi söylüyorum şu ünlü denilen zerzavat kurum hisseden elini çekse şimdi 3 lu 4 lu rakamları konuşuyor olacaktık. YTD

4. Kerevit %15 gözde%6 ülker%4 primli.....Çok haklısınız unlu büyük ihtimal 3-5 çakalla anlaşmış çakallar tahtada hırsızlık peşinde büyük ihtimal unlu tahtayı sıkıştırıp yol vermeyerek sözde likitide sağlayarak sakalını alıyor....Anlayan anladı benim tahtada gördüğüm bu......ytd

5. Satışa en yakın hisse kesnlikle makina takım.....Unlu ve çakal avanalerinin alavere dalaverelerine itibar etmeyin.....Esas büyük çıkışa bu hisse hazır hem bilançosuyla hem borçsuzluğuyla hem 3 vardiya full çalışmasıyla hemde yurtdışı talebiyle....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Satışa en yakın hisse kesnlikle makina takım.....Unlu ve çakal avanalerinin alavere dalaverelerine itibar etmeyin.....Esas büyük çıkışa bu hisse hazır hem bilançosuyla hem borçsuzluğuyla hem 3 vardiya full çalışmasıyla hemde yurtdışı talebiyle....ytd
    alıcı olsaydı çoktan satarlardı bırakın bu hayalleri satış haberi die mılleti kandırdıklarını hepimiz biliyoruz ayrıca

8. Hele bana bir söyleyin bu hisseyi kim borsaya soktu. Kulağına bir şey diyeceğim. Yooo güzel bir şey diyecegim

Sayfa 639/709 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •