Sayfa 641/709 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    1.51 ustune atıp kalalı kalırsa 1.54-1.57-1.59 -1.62-1.64 ve 1.70 test etmesi muhtemel olabilir ytd
    Burak kardeşim umarım dediğiniz gibi olur. Artık bu hisseye küçük yatırımcın pek güveni kalmadı yaklaşık bir buçuk yıldır emdiğim sütü burnumdan getirdi bu hisse. 50.000lotla başladığım bu hisseyi neredeyse yarısına düşürdüm. Bu ünlü menkul denilen aracı kurum. - Ki oda M. Ü nün sahip olduğu bir kurum-beni maymuna çevirdi. Hiç umudum kalmadı ama sabırla bekliyorum. Sat al bile yapamıyorum. Psikolojimizi bozdular. Size sağlık ve bol kazanç. YTD

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Çok haklısınız ünlü sadece menfaatine çalışıyor.....Üstelik devre kestiği gün 1,50 ye neredeyse milyon lot satış girerek hissenin gitmesini engelleyip üstelik tekrar 1,30 lara gelmesine neden oldu....Kısaca likitide sağlayıcı küçük yatırımcının aleyhine hareket eden fiyatın gitmesine engel olan bir kurum....Bu durumu mutlaka ana mal sahibinin görüp değerlendirmesi lazım....ytd

3. Değerli arkadaşım ana nal sahibinde ünlünün sahibi o kişide M. Ü nün ta kendisi. Biz oltalarina takıldık kurtulmaya çalışıyoruz. Çabaladıkca unlunun elindeki olanın zokasi biraz daha cenemize batıyor. Bist denilen kurumun özellikle kimler için çalıştığı ortada artık. Merak etmeyin yakında yalandan bir satış haberi patlatirlar daha biz satış yazmaya Bile fırsat bulamadan Allen ederler gullam ederler bizim gibi sazanlara malı kitlelerler iki sene daha kivraniriz umarım yanılırım. YTD

4. Değerli arkadaşlar 1.60 maliyetli yüklü miktardaki maktk hissesine 1.56 dan vedalaştım kalanlara sağlık ve bol kazanç dilerim. Belki ileride 1.56 altına gelirse belki aranıza yeniden katılırım. Umarım gelmez kalan arkadaşlar kazanırlar. YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar 1.60 maliyetli yüklü miktardaki maktk hissesine 1.56 dan vedalaştım kalanlara sağlık ve bol kazanç dilerim. Belki ileride 1.56 altına gelirse belki aranıza yeniden katılırım. Umarım gelmez kalan arkadaşlar kazanırlar. YTD

Hakkinda hayirlisi olsun ulas tek ses oldun forumda senin icin guzel olur insallah

bol kazançlar...

6.  Alıntı Originally Posted by 07aykut Yazıyı Oku
    Hakkinda hayirlisi olsun ulas tek ses oldun forumda senin icin guzel olur insallah

bol kazançlar...
    Teşekkür ederim Aykut kardeşim. Sizlerede sağlık mutluluk ve bol kazançlar dilerim.

7. Seni ne yazan oldu ne tavsiye eden ne çıkacak nede düşecek diye yazan oluyor bu küslük niye ben de merak ediyom. Neden kimse hiçbir yerde yazmıyor evli olmama ragmen ben seni seviyom ytd

8.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar 1.60 maliyetli yüklü miktardaki maktk hissesine 1.56 dan vedalaştım kalanlara sağlık ve bol kazanç dilerim. Belki ileride 1.56 altına gelirse belki aranıza yeniden katılırım. Umarım gelmez kalan arkadaşlar kazanırlar. YTD

1.56 dan ben aldım o lotlari birazda benntasiyim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 641/709 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •