Sayfa 652/709 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Adamın şirketi milyonlarca lira zarar açıklamış. Bilancodan bu güne neredeyse %20 gitti. Bizim uyuz kar açıkladı sürünüyor. Sürün bakalım sürün nereye kadar. YTD

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu 3 takas günüdür deutche nin düzenli güzel alışları var
    bugün göremedim

son 2 işlem gününüde ünlü de iyi mal almıştı

1,6x lara toslayıp dönüyoruz deutche ısrarı devam ederse güzel günler gelir inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    bu 3 takas günüdür deutche nin düzenli güzel alışları var
    bugün göremedim

son 2 işlem gününüde ünlü de iyi mal almıştı

1,6x lara toslayıp dönüyoruz deutche ısrarı devam ederse güzel günler gelir inşallah
    Değerli kardeşim. Umarım bu alkışlar bıyıklı yabancı alışı değildir. İki yıldır emmdigimiz süt burnumuzdan geldi. Maliyetini bekliyorum. Gelsin vereyim isterse 100 lira olsun zerre kadar gözüm yok bu hissede. YTD

4. Arkadaşlar ben maliyetim olan 1.68 den vedalaştım. Kalan arkadaşlarıma sağlık başarı ve bol kazanç diliyorum. İki yıl bekledim komisyon vermeye razı oldum. Bu hisseyi de ekranimdan sildim. Sağlıcakla kalın. YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben maliyetim olan 1.68 den vedalaştım. Kalan arkadaşlarıma sağlık başarı ve bol kazanç diliyorum. İki yıl bekledim komisyon vermeye razı oldum. Bu hisseyi de ekranimdan sildim. Sağlıcakla kalın. YTD

hakkınızda hayırlısı olsun

6. Hepimiz için hayırlı olsun değerli kardeşim. Umarım dilediğiniz rakama satarsınız sizinde yüzünüz güler. Bu topikte ikimizden başka sık sık yazan yoktu. Diğer arkadaşlar sessiz kalmayı tercih ettiler. Hissede olanlara sağlık başarı ve bol kazanç dilerim. YTD
     Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    hakkınızda hayırlısı olsun

7. Ulaş çıktın mı bu son harekette sen de

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by 07aykut Yazıyı Oku
    Ulaş çıktın mı bu son harekette sen de

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çıktım değerli kardeşim. Sağlığım daha önemli maliyetine verdim çıktım. Bu hisseyi ekrandan da sildim. İki senedir boşu boşuna bekledim. Zararım komisyon oldu. İki sene önce buna bağladığım parayı ktripiyoz bir hisseye baglasaydim %400 kazanmis olurdum belki. Cemtasi satarak bu hisseye girmiştim. Cemtas neredeyse üçe katladı iki senede bu bir gıdım bile gitmedi. Sadece bu hisseyi değil Ülker gurubuna ait bütün hisseleri ekranimdan sildim. Kalanlara bol kazanç ve sağlık dilerim.

Sayfa 652/709 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •