Sayfa 662/709 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. ö..d...s...ş....rezillik rezillik. ulan ünlü hakatten cok ünlü çıktınn harbi ünlüsün

2. haftalık takası paylaşacak bir arkadaş varmı

3. şirket satılcak dediler ama ses seda yok.boyle güzel kucuk yatırımcıyı dolandırmak şahane.serefsizlerrr

4. Abi takas paylasilsa ne olur. Dünya birsalarinin en dandik kağıdına girmişiz farkında değiliz. Al gizdeyi al şoku ak makine takımı. Batık şirketler bile yüzde yüz gitti bunlar hala sürünüyor. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Abi takas paylasilsa ne olur. Dünya birsalarinin en dandik kağıdına girmişiz farkında değiliz. Al gizdeyi al şoku ak makine takımı. Batık şirketler bile yüzde yüz gitti bunlar hala sürünüyor. YTD

evet en dandik şirketler bile yüzde yüz yaptı ama bu e... s.... şirketi yerinde sayıyor.ah ah bunların hicmi kulakları çınlamıyor bunlara oyle sayiyorumki kanal istanbul u doldurur

6. sakın ha 1,9 dan yukarı çıkma e....s.... şirketi. kabahat sende değil sana yatırım yapan bizde

7. Gözde de farksız. Dedim ya hissenin speki de sahibi de karakter yoksunu olmayacak. 3 liradan aldığım hub merhaba girişimi 3.5 liradan sattım. Para kazandım. Şimdi hub 24 lira.
     Alıntı Originally Posted by karahan5347 Yazıyı Oku
    sakın ha 1,9 dan yukarı çıkma e....s.... şirketi. kabahat sende değil sana yatırım yapan bizde

8. Senin hisse gibi taaa babanın.... Gül bahçesine tohum ekleyim.

Sayfa 662/709 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •