Sayfa 678/709 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Arkadaşlar uzun zamandır yazmıyorum ama yıllardır bu hissedeyim. Şu an 2019 fiyatlarındayiz.bence telesa gerek yok. M. Ü Eninde sonunda bu şirketi elden çıkaracak. Ortalık biraz düzelsin yine 2 li rakamlara merhaba deriz. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Unutmayın en doğru karar kendi verdiğiniz karardır.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ayrıca bu tahtadan gunlukçüler yok olmadıkça sıkıntı büyük. Bu hisse gunlukçülere asla ekmek yedirmez. Derinliği olan yüzlerce tahta var. Gunlukcu buraya uğruyor tokadı yiyor bir daha bu tahda in adını bile anmiyor.YTD

3. Arkadaşlar. Spek bu sıkıntıyı kullanıyor. Sakın olmakta fayda var hacimsiz düşüyor bunlar taban bile yaptırabilirler. Bence başka aracı kurumlardaki kendi alışlari a veriyorlar. Yukarıdan satarak alttan alıp lotunu çoğaltan merhaba ecerebilen arkadaşlara sözüm yok. Sadece zaman kayıbimiz olacak. Bir fırtına var hedefimiz bu fırtınadan en az hasarla çıkabilmek. Kısacası bu turump denilen zat çekip gitmedik e dünya ekonomisine rahat yok. YTD

4. Arkadaşlar öpe öpe gidecek dediğim gibi ortalık biraz düzelsin. Hiç bir borsa sonsuza kadar düşmez. Sonsuza kadarda çıkmaz. Krizlerde para buhar olup uçmaz sadece yer değiştirir. Eğer acil ihtiyacınız yoksa hissenize sahip çıkın çakallara kaptırmayın. Bırakın kendileri çalsın kendileri vals yapsın. Siz sadece seyredin.

5. Makina takım fabrikası niye kapatılmıyor madem koranavirüs den bu kadar korkuyorsunuz işçilere açıyın

6. Değerli arkadaşım biliyorsun takım tezgah aparatların çoğu çinden geliyordu. Virüs muhabbetine Çin ithalatı bayağı azalarak makine takımın pazar payına olumlu etki yaptığını düşünüyorum. Bu düşüş sağlıklı bir düşüşü değil. Bence spek bal gibi algıya oynayarak taban yaptırdı. Amacı daha aşağılarda alabilmek. Fiyat 2 üzerindeyken deli gibi alına hisseye ne oldu ki yarı yarıya verdiler. Dediğim gibi bir sıkıntı var tamam ama ben geçecek diyorum. Hepimizin canı sıkkın. Ama lütfen sağlığımıza dikkat edeli.. Ortalığı toz duman eden şu korno fırtınası geçtikten sonra toparlanır. Haaa biraz zaman kaybimiz olacak. Gerçekten acil olarak paraya ihtiyacınız yoksa hissenize sahip çıkın.Takaslari inceliyorum inanın bana yabancıların (hisseler geneli için diyorum) deli gibi mal sattığı falan yok. Herşeyimizi kaybetsekde umudumuzu kaybetmeyelim.. Hepinize sağlık ve bol kazanç diliyorum. YTD

7. İnerken tik demeyen devre kesici, bir kaç kademe ciktidiye taksiye devreye girdi. YTD

8. Neredeyse hisselerin çoğu tavan. Bizim kız nazlaniyor. Böyle giderse bir yıl sonra maliyetimze geliriz.

Sayfa 678/709 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •