Sayfa 72/709 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 569 - 576 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Spek intihar etti

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adamı çıldırttınız

Yatırım tavsiyesi değildir!

2. Bugünkü niyeti mal satmak değildi bu hareketi niye yaptı enteresan alış bölümü gün boyu bomboştu son 20 dk aşağı verdi o da hacimsizdi

3.  Alıntı Originally Posted by Paşalı36 Yazıyı Oku
    Bugünkü niyeti mal satmak değildi bu hareketi niye yaptı enteresan alış bölümü gün boyu bomboştu son 20 dk aşağı verdi o da hacimsizdi
    Alım tarafına arada bir girip çıkanın ciddiyetini anlamaya çalışıyor galiba. Bence onlarda en uygun zamanı bekliyor. Hadi hayırlısı diyelim.

4. Psikolojimizi bozuyor algılarımızı yönetmeye çalışıyor ters köşe yapmasinda nede olsa onlar bizden her halukarda bir adim önde. O reklam bir kumpasmiydi ulkere anlamadim gitti. Endeks bugün kötüydü o da referanduma kilitlendi tüm hisseler beklemede.

5.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Psikolojimizi bozuyor algılarımızı yönetmeye çalışıyor ters köşe yapmasinda nede olsa onlar bizden her halukarda bir adim önde. O reklam bir kumpasmiydi ulkere anlamadim gitti. Endeks bugün kötüydü o da referanduma kilitlendi tüm hisseler beklemede.

Yalpalıyor. Kimin elindekine göz dikti acaba yine?

6. aradıkları kişi benim. elimde yüklü miktarda var, şirket yabancıya satılmadan da satmaya niyetim yok. yıllardır bekliyorum bi o kadarda beklerim. ülker satmadan yabancı şirketi görmeden çıkmayacağım. spekler beni boşuna beklemesin. bekleyecekseler de kendilerine yazık ederler boşuna bekliyorlar...

7.  Alıntı Originally Posted by türkgücü Yazıyı Oku
    aradıkları kişi benim. elimde yüklü miktarda var, şirket yabancıya satılmadan da satmaya niyetim yok. yıllardır bekliyorum bi o kadarda beklerim. ülker satmadan yabancı şirketi görmeden çıkmayacağım. spekler beni boşuna beklemesin. bekleyecekseler de kendilerine yazık ederler boşuna bekliyorlar...
    Üstat sancaktarda senin gibi dusunuyor. İnsallah giderde herkes kazanir. Hepimizin gonlune gore olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Üstat sancaktarda senin gibi dusunuyor. İnsallah giderde herkes kazanir. Hepimizin gonlune gore olsun.

Şirketin yabancıya satılma ihtimali nedir peki?

Sayfa 72/709 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •