Sayfa 98/709 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 777 - 784 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    Yok yok yapamadı ... şimdi karanlıkta aşağı vericek klasik..
    Karanlık oda 2,10 da 109 bin var

Yatırım tavsiyesi değildir!

2.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Karanlık oda 2,10 da 109 bin var

EVET ile sonuçlanacak bir referandum sonucu pazartesi günü spek babayı çoşturacak! )))

3.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    EVET ile sonuçlanacak bir referandum sonucu pazartesi günü spek babayı çoşturacak! )))

Bugün çok başınızı ağrıttım. Ama baktım ki ortakların morallerini çökertmek isteyen birileri var. Biraz neşe katalım dedik. Eğer rahatsız olan var ise, lütfen uygulamadaki bloklama seçeneğini kullansın. Herkese iyi hafta sonları. Yatırımlarımızı düşünerek oylarımızı kullanalım. İstikrar demek yatırımlarımızın değerlenmesi demektir. Herkese bol bol kazançlar!

4.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Bugün çok başınızı ağrıttım. Ama baktım ki ortakların morallerini çökertmek isteyen birileri var. Biraz neşe katalım dedik. Eğer rahatsız olan var ise, lütfen uygulamadaki bloklama seçeneğini kullansın. Herkese iyi hafta sonları. Yatırımlarımızı düşünerek oylarımızı kullanalım. İstikrar demek yatırımlarımızın değerlenmesi demektir. Herkese bol bol kazançlar!

Baya eğlendim bugün , pazartesi ne çıkarsa çıksın reyiz bizi coşturacak gibi

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. 2,24 ten sertdüşme sebebi açığa satış rakamına bakın ptesi birisi sert alırsa cok manyak rakamlar olabilir açığı kapatmak için tabi tam tersi de olur yani açığa oynayanlar cok satabilir heyecan bizi bekliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Son yazım aklı olan hisselerini kiralamaz ödünç vermez bakalım bu lotları nasıl bulacaklar

8.  Alıntı Originally Posted by ragazzo Yazıyı Oku
    Son yazım aklı olan hisselerini kiralamaz ödünç vermez bakalım bu lotları nasıl bulacaklar

Hisseleriniz açığa satışını engellemek için aracı kurumla mutlaka görüşün. Bir de şu mkk ya girip hisselerinizin açığa satışını kısıtlıyorsunuz. Yani bu durum sizden habersiz bile olabilir. Dışarısı çakal dolu. Mkk için kullanıcı adı ve şifre oluşturun, adınıza kayıtlı bütün hisseleriniz orada gözüküyor. Satış kısıtlaması yapın. Ne zaman satacaksanız o zaman tekrar o sayfaya girin ve satış engelini kaldırın. En güvenli yol bu. Hisselerinizi ödünç vermemiş olsanız bile bazı çakallar üzerinde satış kısıtlaması olmayan hisseleri yasal olmasa bile açığa satış yapmak için kullandırıyor.

Sayfa 98/709 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •