Sayfa 658/709 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Nasip bir düzeltme bu arkadaş

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir süredir bu hissede işlem yapıyorum buraya yazmayı hiç düşünmemiştim bugün bir bakayım dedim ama ölü toprağı var burada. Azıcık hareket gelmesi lazım. Bugün ne oldu? Yatırım sabah bir hareket çekeyim dedi (hergün yaptığı gibi) alıcı gelmeyince terse satışa geçti. Gedik ile arasında al ver oynadı. Globale 100 K kitledi öğleden sonra aşağıdan sattıklarını yerine koyar sıfıra sıfır tamamlar günü. Ünlü takozu 1,96 ya yerleştirmiş bekliyor. Diğer bir zıpır info ortalarda görünmüyor. Özetle bir cacık olmaz bugün. 2,15 üzerinde başka bir dünya var. Ama oraya kadar acı ve ızdırap. Özlemişim yazmayı...

3.  Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Bir süredir bu hissede işlem yapıyorum buraya yazmayı hiç düşünmemiştim bugün bir bakayım dedim ama ölü toprağı var burada. Azıcık hareket gelmesi lazım. Bugün ne oldu? Yatırım sabah bir hareket çekeyim dedi (hergün yaptığı gibi) alıcı gelmeyince terse satışa geçti. Gedik ile arasında al ver oynadı. Globale 100 K kitledi öğleden sonra aşağıdan sattıklarını yerine koyar sıfıra sıfır tamamlar günü. Ünlü takozu 1,96 ya yerleştirmiş bekliyor. Diğer bir zıpır info ortalarda görünmüyor. Özetle bir cacık olmaz bugün. 2,15 üzerinde başka bir dünya var. Ama oraya kadar acı ve ızdırap. Özlemişim yazmayı...
    Hdfgs veda ettiniz sanırım sizi maktik de görmek şaşırtıcı prenses

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hos geldiniz umarım uğurlu gelirsiniz.
     Alıntı Originally Posted by Yamuk Prenses Yazıyı Oku
    Bir süredir bu hissede işlem yapıyorum buraya yazmayı hiç düşünmemiştim bugün bir bakayım dedim ama ölü toprağı var burada. Azıcık hareket gelmesi lazım. Bugün ne oldu? Yatırım sabah bir hareket çekeyim dedi (hergün yaptığı gibi) alıcı gelmeyince terse satışa geçti. Gedik ile arasında al ver oynadı. Globale 100 K kitledi öğleden sonra aşağıdan sattıklarını yerine koyar sıfıra sıfır tamamlar günü. Ünlü takozu 1,96 ya yerleştirmiş bekliyor. Diğer bir zıpır info ortalarda görünmüyor. Özetle bir cacık olmaz bugün. 2,15 üzerinde başka bir dünya var. Ama oraya kadar acı ve ızdırap. Özlemişim yazmayı...
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. desene ayvayı yedik

6. bu ünlü denen cok ünlü bu senetten cıkmadan bu senete rahat yok..soyle bir delikanlı çıkıp şu ş... sizlerin senetlerini elinden alsane güzel olur

7. hala gözü aşağıda düş düş. borsada en dandik şirketler bile en azı yüzde 100 çıkmış ama bu senet yerinde sayıyor

8. düş düş k...ç...yere

Sayfa 658/709 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •