Sayfa 644/709 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. insan ınanmadıgı halde ndn kendini avutur kaç ay oldu satılcak hıkayesı palavra haberle satışda kım parayı göturdu gözde ndn gec haber yolladı spk ndn görmezden gelıyor olan kıme oluyor kım zarar eddı yalan haberde......kıme çaktılar yalan haberde o kadar malı..

2. sn ardaxy murad ü. ile ilgili düşüncelerinizde hemfikiriz sadece maktk da ky ye dağıtılan mal konusunda takas lar da benim görmediğim ne gördünüz onu sordum

3. Değerli arkadaşlar düşüncelerinize haklılık payı var ancak gözden kaçırdığımız bir şey var. Makine takım hareketli bir hisse değil al sat yada sat olanağı pek vermiyor. Onun için eğer küçük yatırımcı almışsa (ki kredide değilse, ayrıca bu hisseyi kredi ile alacak bir küçük yatırımcı olduğunu sanmıyorum) Zararına verir diye düşünmüyorum. En azından Bi tik üstüne malını satar küçük yatırımcı. Dihru M. Ü tahtada hem likitide sağlamak hemde para kazanmak için hareket ediyor olabilir. Ancak böyle hareketsiz bir tahtada hangi küçük yatırımcı sat al yada al sat yapar ki. Alır çıkmasını bekler. Bence bu hareketler satış baskısı kaldı ki mal böyle çıkılmaz. Yukarı yukari çekersiniz tahtaya hareket getirirsiniz malı yavaş yavas çıkarsınız.
    Bence bu hareketler mal toplama hareketi. Gözaltında bir dünya zarar açıklamış şirketler bile bundan yukarıda üstelik dolasimdaki lot sayısı bunun iki üç katı. Haaa ayrıca M. Ü tahtanın yakasını bıraksa belki şimdi 3 lu 4 lu rakamları konuşuyor olacaktık. Hepinize sağlık ve bol kazanç dilerim.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ayrıca şu andaki alış ve kademelrindeki malın en az %90ni blok ve M. ü nün yönlendirdiği aracı kurum veya kurumlara ait. Ayrıca bir patron durup dururken kendi hissesini neden baskılasin ki anlam vermek zor. Akıllı bir patron gerek bankalara karşı gereksede piyasaya karşı prestijli olmak için hisse değerinin yüksek olmasını ister. Kendi hissesinin ucuz kalması için baskiliyan patron aptal patrondur.Daha önce yazdığım gibi aklımdan geçen seneryo. Piyasadan toplayabildigi kadar malı toplayıp ondan sonra ciddi bir satış haberini patlatmak. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Sadece sesli düşündüm.

5. Unlu hiçbir faydası olmayan hisseye devamlı zarar veren fiyat etkieşimini negatif oynayarak yönlendiren likitide sağlayıcı....Ne likitide sağlarmış helal olsun hisseye verdiği zarardan dolayı....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Unlu hiçbir faydası olmayan hisseye devamlı zarar veren fiyat etkieşimini negatif oynayarak yönlendiren likitide sağlayıcı....Ne likitide sağlarmış helal olsun hisseye verdiği zarardan dolayı....ytd
    Söylediklerinize tamamen katılıyorum değerli arkadaşım. Ancak aklıma şöyle bir soru da takılmiyor değil. "Batıl şirketlerin bile bir kaç ayda ikiye üçe katladigini düşünürsek bu şirket üzerinde bu kadar baskı neyin nesi anlamadım. Böylesine sığ tahtaya günlükçu görmediğine göre bu hisse üzerinde birileri ciddi ciddi jimnastik yapıyor olamaz mı." yıllar öncesinin rakamlarının Bike altında işlem gören bu hissede birileri baskı yaparak hisse toplamaya çalışıyor olabilir. Yoksa 1.46-147
    Rakamlara aldığı hisseyi neden 1.42 ye kadar zararına aşağıya versin ki. Adam bu kadar aptalmi ki."

7. Yanlış düşünüyorsunuz mal yatayda toplanır hisse fiyatı aşağı çekilerek değil çünkü ky düşen hisseyi satmaz çünkü gerektiği yerde stop olmayı göze alamaz. Gelelim su satış meselesine herkesin dilden dile konuştuğu bir meselenin gerçekleşeceğini sanmıyorum öyle bir düşünce varsa bile şimdilik rafa kalkmıştır. MU yatırımcı sevmez kolay kolay da kimseye para kazandırmaz.

8. dunden beri yazıyorum hısse şelale düşüşüne geçmiş adam hala hisseyi övüyor doşe bıle dun hısseden çıkmış bunlar sahtekar durust degıller adama sorarlar ndn yukarı çektınde şimdi salıyosun ...

Sayfa 644/709 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •