Sayfa 44/709 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 345 - 352 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Ama mktkm hissedarı olma zamanım faruk sürenin mktkm satış görüşmeleriyle başlamıştır o günden bu yana bir lot dahi satmadan hatta her uygun gördüğüm seviyeden alım yaparak bu günlere kadar geldim,bakın ben teknik formasyon grafik çanak çömlek rs mak işleriyle ilgilenmem zaten pekte anlamam ben trader değil yatırımcıyım bu yüzden bir hedefin ve beklentim var o gerçekleşene kadar mktkmdaki yatırımıma devam edicem bu yüzden günlük haftalık aylık fiyat haraketleri beni etkilemez umursamıyorum benim takip ettiğim yazılı ve görsel basın ve kap haberleridir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. İmzanız altta yazıyor aynısı bide üstte yazıyor, buda normal olarak mesaj gibi alınıyor.
    neyse gecelim bunlar, inşallah şirket çok büyür ama benim hiç ama hiç umudum yok, türlü sebeplerden. borsa fiyatı çok başka bişey nice batak şirketler ne fiyatlar o konu beni aşar ama şirketin iyi yerlere geleceğini bu yönetim anlayışıyla hiç sanmıyorum. Yanılmayı çok isterim, Türkiyenin bir marakasıdır MTE.

3.  Alıntı Originally Posted by confidental Yazıyı Oku
    İmzanız altta yazıyor aynısı bide üstte yazıyor, buda normal olarak mesaj gibi alınıyor.
    neyse gecelim bunlar, inşallah şirket çok büyür ama benim hiç ama hiç umudum yok, türlü sebeplerden. borsa fiyatı çok başka bişey nice batak şirketler ne fiyatlar o konu beni aşar ama şirketin iyi yerlere geleceğini bu yönetim anlayışıyla hiç sanmıyorum. Yanılmayı çok isterim, Türkiyenin bir marakasıdır MTE.
    Eyvallah düşüncenize ve öngörünüze saygı duyarım fakat gözde yatırımın bu sektörde büyüme ve kalıcı olma gibi bir hedefi olduğunu pek sanmıyorum dolayısıyla yönetim şeklinden de rahatsız değilimsektörde öncü ve güçlü bir ortaklık veya satış (ki zaten gözdenin amacı ve prensibi bu)mktkm ı çok daha farklı kulvarlara taşıyacaktır,benim kendi adıma beklentim budur ve bu beklenti sadece beni bağlar kimseye tavsiye niteliği taşımaz !!

Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. cirosu cok dusuk ama kari iyi...50 milyon satisa 13 milyon faaliyet kari var 200 satsa 72 eder ucar amma velakin nasil yapacak? arastirmak lazim..su an ki cirosuna piyasa degeri cok fazla..diger imkb sirketleri ile kiyaslarsak..ulker olmasa arkasinda bu degeri haketmiyor..ama hisse fiyati farkli birsey..5 de olur 50 kurus da

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. En uzman kisiler bile bir menkulun degerinin artip azalacagini kesinlikle bilemez.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

5. Her gün eksi kapatmayı adet haline getirdi.

6. Gedik surekli aliyor, yeni lokomotif olmaya aday olabilir mi?

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 20 yıllık borsa deneyimimde,
    ciddi bir forumda ilk yazım ,kadim dostuma olsun,
    inşallah hakettiğin yere gider kendini ve bizide onure edersin.
    yolun açık olsun,
    ayağım uğurlu gelsin.

Sayfa 44/709 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •