Sayfa 643/709 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Bu ay başından beri yabancılar en fazla alıcı....Satıcı sıralamasında bilin bakalım kim...Tabiki ünlü yani likitide sağlayıcı....Likitide sağlayıp yukarı iteliyeceğine mal satıp aşağı itelemeye çalışıyor.....ytd

2. Arkadaşlar tekrar selam Tilki dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına gelirmiş misali. Döndük dolaştık yin bu hisseye 1.46 dan merhaba dedik. Bu hissede beni çeken ne varsa artik. Hepinize sağlık ve bol kazanç YTD

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aklıma şöyle bir senaryo gelmiyor değil. Sanki bu hissenin satışı konusunda ön anlaşma yapıldı alan kimse piyasadan hisseleri toplayabildigi kadar toplamak için hisseyi baskiliyor.olur mu olur. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Sadece sesli düşündüm. Kendi hayali düşüncemdir

4. maktk küçük yatırımcıya satışı şahane fabrıka satışı koskocaman bi palavra satış beklentisiyle hısseyi canlı tutuyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    maktk küçük yatırımcıya satışı şahane fabrıka satışı koskocaman bi palavra satış beklentisiyle hısseyi canlı tutuyorlar
    sn ardaxy

maktk takasları incelemenizi rica ediyorum

(ben ky satış göremedim)

6.  Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    maktk küçük yatırımcıya satışı şahane fabrıka satışı koskocaman bi palavra satış beklentisiyle hısseyi canlı tutuyorlar
    Değerli arkadaşım siz bu tahdanin küçük yatırımcınin kontrolünde olduğunu mu sanıyorsunuz. Öyle yüz bin yüz bin lot lari aşağı yukarı hareket ettiren küçük yatırımcı mi ki. Hiç sanmıyorum. Sağlık ve bol kazanç. YTD

7. Birinci satıcı olarak doçebank görünüyor. Bunun yabancı olduğunu sanmıyorum. Bıyıklı yabancının ta kendisi diye düşünüyorum. Yoksa yabancı yukarıdan aldığı malı aşağıdan basacak kadar aptal değil. Hem öyle doçebank da yatırım hesabı açmak o kadar zor değil. Gidin üç büyük şehirdeki bir doçebank şubesine "yatırım hesabı açmak istiyorum" deyin sizi kapıda karşılıyorlar. Geçmişte (şimdi kapandı) İzmir Bornova şubesinde açtığım yatırım hesabına dayanarak söylüyorum.Sanirim M. Ü cep tu cep yapıyor.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım siz bu tahdanin küçük yatırımcınin kontrolünde olduğunu mu sanıyorsunuz. Öyle yüz bin yüz bin lot lari aşağı yukarı hareket ettiren küçük yatırımcı mi ki. Hiç sanmıyorum. Sağlık ve bol kazanç. YTD

Son tüm hafta işlemleri aracı kurum dağılımı:
    Yatırım:112.604 lot satmış
    Ünlü: 672.000 lot almış
    İş:426.216 almış

Takasbank verileri Son haftaCuma)
    Yatırım:+1.003.022
    Ünlü:+39.000
    İş :-119.331
    Patron 3 kurumu kullanıyor..Hepsinden işlem yapan o!
    Çoğu gün klasik hareketi alttan tek tuş 1.5 milyon lot civarı alıp 3-4 kademe üstten vermek.Bunu hem işlem hacmi için yapıyor hemde para kazanıyor
    Net olan tek şey Deutsche ve City alıyor..

Sayfa 643/709 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •