Sayfa 554/709 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    bakalım ne olacak güzel yerden döndü
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. 1.57 ustune atıp kalırsa 1.60 test edebilir ytd

3. bu ne yapmak istiyor anlayan var mı

4.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    bu ne yapmak istiyor anlayan var mı
    adam sabahtan beri anlatmaya çalışıyorya bize kaşıntılarını gideriyormuş süzme.

5. artık almalı ve artıya geçmeli 1.80 den buraya geldi yetmedi mi

6. hisseyi bırakmak istemiyorlar bence bugünkü kapanışı güzel olma ihtimali var gibi ytd sadece bir umut

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    düşünceler

bu savaşın sonu elinizde mutlaka ama mutlaka makina olsun şarjörleriniz mermi gibi dolu olsun fiyatlar düşer çıkar iner ama bu adamlar zaten şirketin %86.33 ellerinde ellerinde geri kalanın bir kısmı ünlü yatırım olarak ellerinde geri kalanda senin benim elimde bunu gel 3 liradan alalım elinden mi diyecekler üç top var ikisini atarak diğer birini de bizim elimizden korkutarak toplama derdindeler diye düşünüyorum şirketin değeri bu fiyatları hak eder etmez o ap ayrı bir tartışma kalınma bankası hak ediyromuydu da 66 tl ye gitti niğbaş hak ediyormu ki geçen yılın en çok kazandıran hisseleri arasında en azından hissemizin şöyle bir özelliği var ülkede tekten bir şirketi sizin elinizde olsa üç kuruşa satarmıydınız sorular sorular cevap fiyat hareketlerinde
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    düşünceler

bu savaşın sonu elinizde mutlaka ama mutlaka makina olsun şarjörleriniz mermi gibi dolu olsun fiyatlar düşer çıkar iner ama bu adamlar zaten şirketin %86.33 ellerinde ellerinde geri kalanın bir kısmı ünlü yatırım olarak ellerinde geri kalanda senin benim elimde bunu gel 3 liradan alalım elinden mi diyecekler üç top var ikisini atarak diğer birini de bizim elimizden korkutarak toplama derdindeler diye düşünüyorum şirketin değeri bu fiyatları hak eder etmez o ap ayrı bir tartışma kalınma bankası hak ediyromuydu da 66 tl ye gitti niğbaş hak ediyormu ki geçen yılın en çok kazandıran hisseleri arasında en azından hissemizin şöyle bir özelliği var ülkede tekten bir şirketi sizin elinizde olsa üç kuruşa satarmıydınız sorular sorular cevap fiyat hareketlerinde
    güzel düşünceler

Sayfa 554/709 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •