Special Days Image
Sayfa 681/709 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Hayırlı olsun

2. Yaw nasıl bir hissesin anlayamadım. Ne endeks takıyorsun ne başka bir şey. Kendi başına bir cumhuriyet sin. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Böyle şirketlerin borsada işlem görmesi çok saçma.Faaliyet raporu iğrenç derecede özensiz ve yetersiz, sanki zorla hazırlamışlar gibi. Bu durum kurumsallığın kötü olduğunun bir göstergesi.Ne temettü var ne büyüme.

4. https://hizliresim.com/LyOAw5

Tam bir nazlı gelin, günlükte 1,66'yı kırdığı takdirde marjı 10 br. olan ayrıca bir fincan formasyonu var, 1,74-1,78 arası henüz doldurmadığı bir GAP boşluğu var, 1,87-1,92 arası formasyon hedefi var, lakin yükselmekte okadar inatçı ki insanı hasta ediyor.

5. https://hizliresim.com/io0LWU

Günlükte MAKTK hedefi 1,85 olan bir fincan formasyonu çiziyor, 1,74 noktasını geçtikten sonra kulp oluşturmak için oyalanabilir. Gün içinde 1,67-1,68 noktalarında biraz oyalanmasını bekliyorum. Daha önceden 1,61 iken grafiğini paylaştığım kağıt bir sonraki gün 1,75 noktalarına ulaşmıştı. Satıp dün 1,63'ten geri aldım. Şansımız yaver giderse 2 günde iyi trade imkanı verecek kağıt

6.  Alıntı Originally Posted by blackbolt Yazıyı Oku
    https://hizliresim.com/LyOAw5

Tam bir nazlı gelin, günlükte 1,66'yı kırdığı takdirde marjı 10 br. olan ayrıca bir fincan formasyonu var, 1,74-1,78 arası henüz doldurmadığı bir GAP boşluğu var, 1,87-1,92 arası formasyon hedefi var, lakin yükselmekte okadar inatçı ki insanı hasta ediyor.
    Bu noktada söylediklerim halen geçerli, 1,74-1,78 arası GAP Boşluğunu halen doldurmamış durumda. Elbette senetteki formasyon kadar BIST'in çizeceği durumda önemli.

7. Merhabalar,
    3 yıldan beri yazmıyor idim.
    Ünlü ünsüz makina da piyasa karılığı yaparak iki yılda herhalde 20 milyon lot eritti.
    Geçen senelerde ki kağıda olan tüm inancımı kırdı.
    Yatırım ortaklığı Yüzde 70 e inerek 4 milyon daha verdi en son.
    Geçen 96.kuruş hareketinde MTK arayıp ünlü nün ne yaptığını sordum.
    Sonuçta 2016 Ekim Bedelli ve çakma arsa satışı ve Gözde nin elinden çıkarma Satış hikayesi İle 4 yılda görünen beklenti yaparak mal boşaltan, 0,96 2,34 arası onlarca ileri geri ile her pozisyonda nakit oluşturan bir Patron.
    Burada Spek YOK, spek Ev sahibi.
    Ev sahibi NE isterse o olur.
    Çanak formasyon işlemez.
    Kağıda olan inancım o Kadar azaldı ki,
    artık 1 TL etmediğini bile düşünür oldum.
    Ilk borsa kağıdım 1997.de aldığım MTK ortalama 3 yıl tuttuğum,
    ve en son 2016 alıp. Mart 2017 çıkıp, Sonra 2018. tekrar alıp sonra korona da 1 ve civarı tekrar Long aldığım takıntılı çok uzun arkadaşım.
    Artık yoruldum.
    Beni de yordun.
    Arkadaşların hep gittiler.
    Sen hala yirmi yıl önceki aynı TL bazında fiyat dasın.
    Algı ve gelecek hep fiyatlanır,
    Sen hep takozda kaldın.
    Artık bu bezdirme değil resmen MAL boşaltma,
    Nereye kadar piyasa yapımcılığı gidecek.
    Ben paraya nakite ulaşmak isteyen bir patron çaktırmadan çıkış yapıyor görüyorum.
    Ama inat dan bekliyorum ve bekleyeceğim.
    2013 #__# 2020
    Aselsan 7
    Tekfen 3 idi herhalde.
    Ama dediğim gibi bu bir totem ve inat.
    Siz yine de dikkatli olun.
    Durum Bu.

8. iş makinaları, vinçler, demir-çelik vb.. ürünlere ek %30 gümrük vergisi getirildi. sanayi hisseleri için olumlu sanırım, bakalım maktk'a nasıl yansıyacak.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 681/709 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •