Sayfa 541/709 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. 1.76 acti

Discovery Air cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1.76 ustune kalmalı 1.68 altında sarkmamalı ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    1.76 ustune kalmalı 1.68 altında sarkmamalı ytd.
    1.68 altına sarkarsa 1.65-1.63 e kadar muhtemel olabilir yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    al sat yapan birşey demek olmaz da sadece malınıza sahip çıkın derim çok hırpalarlar bunlar kerevitaş tan ve geçmişte yine burada olanlar gibi bence temkini tabiki her zaman elden bırakmamak gerek takip şart arsa değil borsa burası

5. bu satış haberi ciddi olsaydı önceden toplarlardı diye düşünüyorum. birileri yine menfaat sağlama peşinde gibi geliyor bana. ytd.....

6.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    bu satış haberi ciddi olsaydı önceden toplarlardı diye düşünüyorum. birileri yine menfaat sağlama peşinde gibi geliyor bana. ytd.....
    Riski goze aldik hayirlisi.

Discovery Air cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Makina'yı satacak olsa açıklamayı yaptığı günün ertesi, öncesi ve sonrasında neden borsada hisse satar gözde? Ünlü menkulün satışları gözdenin.
    126 milyon aktifi var, 200 milyon sermayesi, öz sermaye 77 milyon, finansal borcu yok, gözdenin elinde 170 milyon civarı hisse var (maliyeti 1 TL).
    Şirketin fabrikası İmaj ambalajın kira ödüyor. Tezgahları ve markasından başka neyi var? Yıllık cirosu 120 milyon civarı yılda 10 milyon civarı da kar etse.
    2 liradan satsalar 340 milyon yapar. Alan şirket bu ciro ve karla kaç yılda çıkarır maliyetini.
    Şimdi soruyorum kaç lira verirsiniz bu şirkete??
    Sesli düşündüm sadece y.t değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by türkgücü Yazıyı Oku
    Makina'yı satacak olsa açıklamayı yaptığı günün ertesi, öncesi ve sonrasında neden borsada hisse satar gözde? Ünlü menkulün satışları gözdenin.
    126 milyon aktifi var, 200 milyon sermayesi, öz sermaye 77 milyon, finansal borcu yok, gözdenin elinde 170 milyon civarı hisse var (maliyeti 1 TL).
    Şirketin fabrikası İmaj ambalajın kira ödüyor. Tezgahları ve markasından başka neyi var? Yıllık cirosu 120 milyon civarı yılda 10 milyon civarı da kar etse.
    2 liradan satsalar 340 milyon yapar. Alan şirket bu ciro ve karla kaç yılda çıkarır maliyetini.
    Şimdi soruyorum kaç lira verirsiniz bu şirkete??
    Sesli düşündüm sadece y.t değildir...
    Bu siket kac donum arsa uzerinde kurulu....nerede bu fabrikalar...belki belli olmaz benim bilgimde yok askeri br firma da alabilir....bu fabrika kime yarar diye düşünüyorum askeri malzeme ureten geliyo...cinlinin ne isine yarar ne uretir bilemiyorum....sesli dusundum...ha sunu soyleyim mi turkiyeden biri alırsa bizi katakulleede getrrlermi...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 541/709 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •