Sayfa 651/709 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Sayın makine takım abi. Ne yapmak istersin bir türlü sırrına eremedim. Neyse sabırla beklemekteyiz bakmalı.. Bir iki yıl ömrümü yedin bir iki yıl daha sana feda olsun ne yapalım. YTD

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bana Çin işkencesi çektirdiğin için seviyorum seni makina takım.

3. Bu işin sırrına eremedim. Sen 1.57 kaldır. 1.54 mal yedir. Yaw spek emmi kaçtan aldın kaça satıyorsun. Hisse senelerdir burada sürünüyor zaten. Bu işte bir bir yeniği var ama haydi bakalım hayırlısı. İki senedir sabırla beklemeye devam ediyorum. Hedefim bir iki sene daha sabırla beklemek. Hayırlısı bakalim

4. Yeminle dünya borsalarında yoktur böyle cins bir hisse ve cins bir spek. 250 gram istikrarlı olsan adam mı ölür kardeşim. Tamam yükselme yükseldin bari düşme tövbe tövbe

5. Hiç uğraşma spek emmi maliyetime daha 14 basamak var getir oraya al senin olsun. Komisyon benden olsun. Hadi sana hayırlı işler. Kendin çal kendin oyna

6. Hadi be koçum daha zamanın gelmedi mi. Çok değil bir 10 basamak daha yüksel satıp kurtulayım senden. İki senedir heder ettim tövbe olsun.

7. Ha bu ara 10 basamak daha yükselirse ancak maliyetine geleceğim yanlış anlasilmsın.

8. Ha biraz daha gayret makine takım maliyetime az kaldı. Sana veda etmem yakındır. Kalan arkadaşlara sağlık ve sabir dilerim artık. Bugün maliyetime gelir diye biraz umutlanmistim ama olmadı. YTD

Sayfa 651/709 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •