Sayfa 60/709 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 473 - 480 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. MAKTK - Makina Takım

Sanki patlamaya hazır bomba gibi

Yatırım tavsiyesi değildir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Ses seda yok , hayırdır inşallah

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bi hareket olucak gibi

4. Hey gidi günler hey nerede İBİLİOĞLU SANCAKTAR LAR hey

5.  Alıntı Originally Posted by MFY5561 Yazıyı Oku
    Hey gidi günler hey nerede İBİLİOĞLU SANCAKTAR LAR hey

Ben buradayım arkadaşım ve hep söylediğim gibi benim mktkm la ilgili durumum farklı,gerektiğinde söyleme gereği duyduğum şeyi tektar edeyim,ben günlük haftalık aylık fiyat haraketleriyle,teknikle formasyonla grafikle ilgilenmiyorum zaten çokta anlamam,yani hissenin 2 tl olmasıyla 3 tl olması arasında beni heyecanlandıran bir durum yok,yaklaşık bu seneyle birlikte yedi yıl oldu bu kadar zaman bekledikten sonra rakamlar önemini yitiriyor ya hep ya hiç diyorsun
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. Ne yapiyo bunlar anlayan beri gelsinn

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Ben buradayım arkadaşım ve hep söylediğim gibi benim mktkm la ilgili durumum farklı,gerektiğinde söyleme gereği duyduğum şeyi tektar edeyim,ben günlük haftalık aylık fiyat haraketleriyle,teknikle formasyonla grafikle ilgilenmiyorum zaten çokta anlamam,yani hissenin 2 tl olmasıyla 3 tl olması arasında beni heyecanlandıran bir durum yok,yaklaşık bu seneyle birlikte yedi yıl oldu bu kadar zaman bekledikten sonra rakamlar önemini yitiriyor ya hep ya hiç diyorsun
    Evet ,aynı düşüncedeyim.
    İsmim gereği, Orge, Maktl, Tuğçelik de uzun uzadıya var olacağım.
    Makinayı 3 lerde vermedim, 5 lerde bilemem.
    Orgeyi spek kızdırdı 14 mart Flama da 7,7 beklerken 7,40 verdim, düşerse 7,14 alırım ki çok iyi hisse aç gözlü speği var 1 lotları sayıyor.
    Tuğçelik tavan olsa bugün vermem.
    Gübre delirtti 4,45 verdim hayrını kalanlar görür inşallah.
    Ama uzun yolda Orge-maktk-Tuçel bekleriz.
    Sektörlerinde sağlam,gelecek vadeden kurumlar.
    Gerisi para ihtiyacı olamayanlara beklemek sabretmek düşer.

8.  Alıntı Originally Posted by orgemaktucel Yazıyı Oku
    Evet ,aynı düşüncedeyim.
    İsmim gereği, Orge, Maktl, Tuğçelik de uzun uzadıya var olacağım.
    Makinayı 3 lerde vermedim, 5 lerde bilemem.
    Orgeyi spek kızdırdı 14 mart Flama da 7,7 beklerken 7,40 verdim, düşerse 7,14 alırım ki çok iyi hisse aç gözlü speği var 1 lotları sayıyor.
    Tuğçelik tavan olsa bugün vermem.
    Gübre delirtti 4,45 verdim hayrını kalanlar görür inşallah.
    Ama uzun yolda Orge-maktk-Tuçel bekleriz.
    Sektörlerinde sağlam,gelecek vadeden kurumlar.
    Gerisi para ihtiyacı olamayanlara beklemek sabretmek düşer.
    Günümüz borsasında çok iyi teknik bilsen çok iyi grafik okusan sürekli destek drenç formasyon takibi yapsan bile eğer her anını tahtayı derinlikle takip etmeye alım satım emirlerinin ve anlama geldiğini yorumlama yeteneğin zamanın imkanın yoksa asla günlük yada aylık traderlik yapmaya heveslenip heleki başkasının parasıyla borçla krediyle yada yakın zamanda lazım olacak birikiminle borsaya bulaşmak bana göre büyük bir cahil cesaretidir,haa belki bir yada iki sefer şansın yaver gidebilir kazanırsın ama yaptığın kazanç çekirgenin zıplaması gibi olur bir iki üç sonunda öyle bir kıskaca gelirsinki zıplayacak kolun bacağın kalmaz,bana göre borsada kısa vade yatırım diye birşey olmaz yatırım yapacağın şirketi inceler sektörüne gelecek hikayesine bakar ve en az iki sene olmak üzere ortak olursun,beklentin uzun olunca böyle günlük ikinci sınıf aracı kurumlardaki çakal brokırların hergün birbirlerine gol atmaya çalışmalarından etkilenmez hedefe kitlenir sabreder beklersin,hem bu şekilde pisikolojin ruh sağlığın da bozulmamış olur

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 60/709 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •