Sayfa 105/398 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3179 madde; 833 - 840 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    990
     Alıntı Originally Posted by kemalosmanoglu Yazıyı Oku
    kardes yanlis anlama ama ben derinlikten gunici takip eduyorum oglene dogru 19 da ve 19.01 de nerden baksan 1000 er lot alici bekliuordu cok da guzel sattilar ..hatta hizlarini alamayip 18.50 ye getirdiler ..eminmisin satan satsin diyisinden.. cok yuksek aldik cok.. suan yuzde 10 yapsa maliyete ancak geliyoruz .. icim gidiyor kisa zamanda bu kadar zarar ama kolu da kesmek istemuyorum.. ne yapacam kararsiz kaldim.. fikir olarak ne onerirsiniz
    Bu kağıtta bir beklenti var sonuçta. Biz olumluda olsa olumsuzda olsa her sonucu göze aldık. Kısa süre önce önemli yükselişlerin ardından 16.xx li fiyatlarıda gördü. Yine yapabilir. Geçmişte yaptı da. Maliyeti düşük arkadaşlar için problem yok. En kötüsü ana paramızı alır çıkarız. Sadece giden zamanımıza üzülürüz. Dediğim gibi mesele sizin gibi yuksek maliyetli arkadaşların durumu ve tutumu. Kağıtla ilgili bilgiler paylaşıldı. Kim bilir belkide üç haneli rakamlar gerçek olur. Herkese bol kazançlar...

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Bu kağıtta bir beklenti var sonuçta. Biz olumluda olsa olumsuzda olsa her sonucu göze aldık. Kısa süre önce önemli yükselişlerin ardından 16.xx li fiyatlarıda gördü. Yine yapabilir. Geçmişte yaptı da. Maliyeti düşük arkadaşlar için problem yok. En kötüsü ana paramızı alır çıkarız. Sadece giden zamanımıza üzülürüz. Dediğim gibi mesele sizin gibi yuksek maliyetli arkadaşların durumu ve tutumu. Kağıtla ilgili bilgiler paylaşıldı. Kim bilir belkide üç haneli rakamlar gerçek olur. Herkese bol kazançlar...

Abi üç hane filan deyip durmayın gözünüzü seveyim önce bi 22.00 tl nin üstüne atsın bakalım...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    990
    Acemsah hocamız geldi bizim için çok sevindirici bi olay😀 Bide sayın cefri vardı. Sizide bekleriz cefri bey. 14.7 lerden yüklü miktarda alım yapacağım diyordunuz . Ama alım fırsatı vermedi bu seviyelerden. Eğer bu sayfayı halen takip ediyorsanız şu anki durum için bi yorum yapabilirsiniz cefri hocam.

4. 17 nin altına düştüğünde cefri devreye giriyor aynı ısı termostatı gibi. Bekleyin daha düşerse çıkar gelir

"Her Koyun Kendi Bacağından Asılır"

5.  Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    Tepki gelmesi lazım 18.50 18.60 seviyelerinde güçlü destek var... yükselirken de bu seviyelerde zorlanmisti daha önce

Demiştim tepki gelmeli diye

6. Kim bekleyecek şimdi 15 dakika devre kesicinin çözülmesini

7.  Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    Kim bekleyecek şimdi 15 dakika devre kesicinin çözülmesini

21.40 suan

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Buraya görüşünü yazan arkadaşları eleştirip aşağılayıcı yorumlarla küstürmeyelim.

Sayfa 105/398 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •