Sayfa 136/397 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Takasa baktım icbc bankın toplamda 1000 lotu var nerede topluyor göremedim yanlış yere baktin herhalde

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu arada acemsaha da inanmiyorum spek in adamı olabilir ben sattim sizde satın demeye getiriyor gibi. Yasim 36 uzun vadeciyim hedef büyük otel inşaatını beklemedende satmam

seneye hissesine güvenenler
    linke tıklayın
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post1419846

yıllık hisse yarışmamız tahminleri alınmaya başlamıştır
    3 hisse seçin 1 yıl yarışalım
    1 yıl sonra kim birinci kim doğru hisseleri seçmiş görelim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
     Alıntı Originally Posted by berkaraman Yazıyı Oku
    ıcbc bank devamlı topluyor.hayırlısı bakalım
    Hissenin çok dağınık olmaması iyi birşey. Tek aracı kurumda olursa istediği gibi indirir kaldırır . Ayrıca icbc bu işi delice yapabilecek bir yatırım kurumu. Manipüle edip ziplatabilir kağıdı

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
     Alıntı Originally Posted by Tudor Yazıyı Oku
    Bu arada acemsaha da inanmiyorum spek in adamı olabilir ben sattim sizde satın demeye getiriyor gibi. Yasim 36 uzun vadeciyim hedef büyük otel inşaatını beklemedende satmam

Acemsah bişey demiyor ki çok kâr etmiş bekleme sürem bitti haberiniz olsun. Bunu demesi bile iyi niyet göstergesi. Ayrıca Acemsah çıktı diye kağıt çıkmayacak mı belki artar belki azalır. En azından söylüyor ben çıktım diye. Gerçekten küçük yatırımcının hep yanında olan biri. Bide ben şunu gördüm kağıt çok kazandirsa bile spekin oyuncağı olmuş kağıtlara hiç bulaşmiyor. Kimseye de tavsiye etmiyor. Ayrıca maalt için kötü bişey söylemedi. isteyen devam edebilir sonuçta beklentiler var halen

6. aldığı lotların toplamı 40000 olmuş yaklaşık.12 aralıktan bu yana baktım.resmin birini iki kere atmışım.onu saymadım.

7. Ben neden göremiyorum bu icbc yatırımı yoksa tekstil yatırımın olmasın bu lotlar bir gariblik var

Sayfa 136/397 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •