Sayfa 227/397 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 3173 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Bugüne kadar hep aynı hareketler ne bekliyorsunuz ki

Lenovo S1a40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Borsacım Yazıyı Oku
    Bugüne kadar hep aynı hareketler ne bekliyorsunuz ki

Lenovo S1a40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılıyorum sana fakat 3veya4 cü dip çalışması yaptı düşen formasyonu kırdı biraz ümitlenmek istiyorum klasik maalt insider oyuncu operasyonuda olabilir senelerdir aynı tiyatro

3. Ben Borsa endeksinin çok sert düşüşler olmadığı sürece trendin daha devam edeceğini tahmin ediyorum, TL bazında yeni bir zirve yapabilir diye düşünüyorum..
    Otobüsten inen ve yeni binen yolcular var, önemli olan şöförün inmemesi diye de bir benzetme yapayım..

4. Sayın arkadaşlar şirketlerin bilanço açıklama tarihlerini ara, sıkıştırılmış dosyayı aç, excel bul vs ile uğraşmayın. Gerekli çalışmayı yaptım. Her cihazda ayrıca uğraşmadan aşağıdaki linkten direkt bakabilirsiniz:

http://www.borsanalist.com/bilanco-aciklama-tarihleri

Bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

5. Kaç kişi uzuncu oldu yazıklar olsun koç ailesine babalarının vefat ettiği talya hisseyi üç beş çakalın eline oyuncak ettiler senelerdir

7.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Kaç kişi uzuncu oldu yazıklar olsun koç ailesine babalarının vefat ettiği talya hisseyi üç beş çakalın eline oyuncak ettiler senelerdir
    +1

8. Bilanço geldi bakıyorum

Sayfa 227/397 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •