Sayfa 230/397 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 3170 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. 8 aydır bekliyorum 6 sene bekleyebilirim sorun yok.Evim arabam vaktim ve ölürsem malıma sahip çıkacak eşim çocuklarım var sıkıntı yok beklemeye devam.Duydunuzmu ağalar.Vur kaça gelmedik yatırım yapmaya geldi o nedenle fazla ıkınmayın salın hisseyi yukarı.

2. Hani borsa uzun vade idi süslü ekonomistler anlatırlar senelerdir bekliyorum al sat yapsam daha çok kazanmıştım

3. Komple zarardayım eski arkadaşlar bilirler senede bir 21 lere getir sonra bas aşağıya yeter artık daha ne kadar beklicez herkesi mağdur ettiler koç lara yazıklar olsun kağıdı üç beş çakalın eline bıraktılar kalın sağlıcakla

4. Kusura bakmayın forumdaşlar çok sinirlendim bunlar bu netfork ağını kurmuşlar küçük yatırımcıyı perişan ediyorlar

5. Hırsızların eline düştük bu ne ya bi kağıt çıktığı yerde stabil kalmazmı

6. bence de gerekli başvuruları yapın.

aynı hareket maresin kira sürecinde de oldu

ilk önce noluyor dedik

satan sattı

zaten millet kaçacak deil arıyordu 15 temmuz sonrası

sonra haber düştü

kiracı çıkıyor dendi yine anlamadık allah allah felan

sonra ooooooo bi kira sözeleşmesi çıktı ki

ballı ekmek kadayıfı

ama herşey fiyatlanmıştı.

bu şirkette muazzam bi haber sızması var

7. Bu şirket koç ailesinin radarında değil sekiz on kişiye bırakmışlar şirketi körler sağırlar birbirlerini ağırlar misali oysaki vehbi koç maalt otelinde vefat etti koç ailesi için bu otelin anlamı çok büyük koçların toplam cirosunda hiç yeri olmayan bir yatırımları koçlar için tüpraş/arçelik/tofaş önemli

8. Yirmi yıldan uzun süre borsadayım böyle tezgah vede netfork görmedim koç diye yatırım yaptım forumdaki eskiler bilir bu tip hareketleri ALİ KOÇA yöneticileri şikayet edicem

Sayfa 230/397 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •