Sayfa 235/397 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 3173 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Kasasındaki paranın borsadaki değerinden fazla olduğu durumda olmasının sebebi; bu şirket idaresinin bu parayı verimli kullanamayacağı endişesinden olabilir.

Örnek: Talya otelini ARK inşaata yüksek standart/maliyete yaptırıp ondan sonra parayı gıdım gıdım toplamak..ya da kar edememek..

Bazen çok kurumsal yönetimler bu tarz işleri beceremiyor olabilirler.. Yoksa gidip mares'i neden başkasına kiraya veresin ki!

Ben olsam bu paraya yine hazır otel alıp yine GYO gibi kiraya veririm. Bir mares oldu sana 2 mares..

2. bugun tek bir lot dahi vermedi dısarı..
    onumuzdeki hafta..20.lerde oluşan zırvesini kırması beklenmeli..

tahta toplu..

3. şu 21 lira bandını aşıp artık 30 lira üstüne gitmelisin. illa ki Talya Otel haberi şart değil. kasandaki paran kadar değerin yok... kır zincirlerini..senin değerinin 50 lira üstü olduğunu bilmeyen yok.. sıkma... 22 lira üstü 30 liraya kadar direnç mirenç yok.... devamını bekliyoruz...

4.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    şu 21 lira bandını aşıp artık 30 lira üstüne gitmelisin. illa ki Talya Otel haberi şart değil. kasandaki paran kadar değerin yok... kır zincirlerini..senin değerinin 50 lira üstü olduğunu bilmeyen yok.. sıkma... 22 lira üstü 30 liraya kadar direnç mirenç yok.... devamını bekliyoruz...
    Bu hissede yenisiniz galiba ,biz de 10 yıldır aynı şeyleri söylüyoruz ama yok abi, bir grup internet cafe spekülatörü 2-3 tl lik vurgunlar için kaldırıp indiriyor.. yatırım tavsiyesi olmasın ama baktın ki çok işlem hacmiyle yükselemiyor sen de sat derim, umarım dediğin gibi 30 tl ler görülür..

5. Yeni sayılırım.. 10 yılı çok geçmiştir. Bu sefer farklı ama.. neyse.. geçmiş yazılarda hep konuşuldu..
     Alıntı Originally Posted by tourkana Yazıyı Oku
    Bu hissede yenisiniz galiba ,biz de 10 yıldır aynı şeyleri söylüyoruz ama yok abi, bir grup internet cafe spekülatörü 2-3 tl lik vurgunlar için kaldırıp indiriyor.. yatırım tavsiyesi olmasın ama baktın ki çok işlem hacmiyle yükselemiyor sen de sat derim, umarım dediğin gibi 30 tl ler görülür..
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. inşallah öyle olur , umutla bekliyoruz. Bol kazançlar.

7. Orta vade 15 x lerden tutuyordum bugun verdik artik bol kazanclar

8.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Orta vade 15 x lerden tutuyordum bugun verdik artik bol kazanclar
    Ben verdim siz de verin diyorsun. Haber verdiğiniz iyi oldu.

Lenovo S1a40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 235/397 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •