Sayfa 238/397 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. İyi silkeledi bugün

2. birşeyler olacak ne olacak bilmiyorum ama birşeyler oldu 3-4 günde..

3.  Alıntı Originally Posted by tourkana Yazıyı Oku
    birşeyler olacak ne olacak bilmiyorum ama birşeyler oldu 3-4 günde..
    nasıl birşeyler?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    nasıl birşeyler?
    Hisse hareketleri bazında ; Artık o uzun süredir bekleyenlerin bildiği ve ezberlediği 10-15 kademeden doldur boşalt tarzı internet cafe spekülatörlüğü (pardon manipülatörlüğü) hareketleri bitti. Daha sert ve istikrarlı boşlukları doldura doldura giden yukarı yönlü hareketler olmakta. Bu sanırım tahtada daha işin ehli, finansal gücü daha yerinde birilerinin olduğunu gösteriyor.

Hareketin altını dolduracak olumlu bir haber henüz yok , gerçekte olan tek şey sadece faize yatırılmış bir meblağ , yıkılmış otelin arsası bulunuyor.

Beklentiler ve hayaller arasında bizler gidip gelirken araya savaş kötümserliği de girdi, şu anda yukarı yönlü bir hareket var gibi , ama bu hareketi de bu ortamda yapan kişi ya da kişilerin daha kesin duyuma dayalı bilgileri olması gerekiyor. Daha önce MARES kiralama zamanlamalırından hemen önceki manidar yükseliş ve düşüşleri uzun vadeci arkadaşlar iyi bilirler.

5. MAALT.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/791838

6. 10 senedir bu kağıttayım ne olacağını az çok kestirebiliyorum herkese bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by ufukgul Yazıyı Oku
    10 senedir bu kağıttayım ne olacağını az çok kestirebiliyorum herkese bol kazançlar
    Bende hafta başından beri bu kağıttayım

8.  Alıntı Originally Posted by ufukgul Yazıyı Oku
    10 senedir bu kağıttayım ne olacağını az çok kestirebiliyorum herkese bol kazançlar
    Umarım o düşündüğün olmaz

Sayfa 238/397 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •