Sayfa 246/397 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon
Arama sonucu : 3173 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sizin ve arkadaşların buradaki beklentisinde birleşme MAALT altında mı olur yoksa Divan altında mı?
    Daha büyük olan Divan altında birleşmeleri gerekir diye düşünüyorum, ya da Divan 'ında halka arzı sonrası birleşmesi güzel olabilir. Tabi bunlar biraz ileriye dönük beklentiler. Talya otelinin sitesine girdiniz mi ya da hiç telefon açtınız mı, bariz birşekilde Divan Oteli diye belirtilen yazılar görebilirsiniz.
    Peki Siz ne düşünüyorsunuz , bu sorularla nereye varmak istiyorsanız doğrudan söyleyin ,kendimi sınavda,sözlüde gibi hissediyorum .

2.  Alıntı Originally Posted by tourkana Yazıyı Oku
    Daha büyük olan Divan altında birleşmeleri gerekir diye düşünüyorum, ya da Divan 'ında halka arzı sonrası birleşmesi güzel olabilir. Tabi bunlar biraz ileriye dönük beklentiler. Talya otelinin sitesine girdiniz mi ya da hiç telefon açtınız mı, bariz birşekilde Divan Oteli diye belirtilen yazılar görebilirsiniz.
    Peki Siz ne düşünüyorsunuz , bu sorularla nereye varmak istiyorsanız doğrudan söyleyin ,kendimi sınavda,sözlüde gibi hissediyorum .
    Talya otelinin sitesine hiç girmedim. Daha yüzeysel bir yatırımcıyım. Hiç telefonda açmadım. Benim düşüncem turizm bu kadar iyi iken hava yolu dışı şirketlerinde bu durumdan olumlu etkileneceği yönündeydi. Bu kapsamda bu şirkete ve otellere bina kiralama yapan gyo şirketine yatırım yaptım.

Sınavda gibi hissetmeyin ben burada 2 aydır yatırımcıyım. Varmaya çalıştığım mantıklı bir şey beklentiniz var altını doldurmak için bilgi edinmekti. Divan altında birleşirlerse Maalt listeden çıkmaz mı? Yani divan halka kapalı ya ondan dedim.

Bu arada cevap vermek zorunda değilsiniz. Maksat sohbet...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Talya otelinin sitesine hiç girmedim. Daha yüzeysel bir yatırımcıyım. Hiç telefonda açmadım. Benim düşüncem turizm bu kadar iyi iken hava yolu dışı şirketlerinde bu durumdan olumlu etkileneceği yönündeydi. Bu kapsamda bu şirkete ve otellere bina kiralama yapan gyo şirketine yatırım yaptım.

Sınavda gibi hissetmeyin ben burada 2 aydır yatırımcıyım. Varmaya çalıştığım mantıklı bir şey beklentiniz var altını doldurmak için bilgi edinmekti. Divan altında birleşirlerse Maalt listeden çıkmaz mı? Yani divan halka kapalı ya ondan dedim.

Bu arada cevap vermek zorunda değilsiniz. Maksat sohbet...
    Aslında olması sadece beklentimizden ibaret bir konu hakkında konuluyoruz ama fikir jimnastiği olsun diye yazıyorum ben de. Mesela Divan , Maalt ile birleşecek olsa , Maalt hisselerini belirlenecek fiyat üstünden satın alması ve hissedarlara çağrı yapması gerekiyor. Divan , Maalt hisselerini satın aldıktan sonra artık Maalt , Borsa 'dan çıkabilir. Eğer değerleme rakamı olumlu olursa bu yatırımcı için kazançlı bir olay.

4.  Alıntı Originally Posted by tourkana Yazıyı Oku
    Aslında olması sadece beklentimizden ibaret bir konu hakkında konuluyoruz ama fikir jimnastiği olsun diye yazıyorum ben de. Mesela Divan , Maalt ile birleşecek olsa , Maalt hisselerini belirlenecek fiyat üstünden satın alması ve hissedarlara çağrı yapması gerekiyor. Divan , Maalt hisselerini satın aldıktan sonra artık Maalt , Borsa 'dan çıkabilir. Eğer değerleme rakamı olumlu olursa bu yatırımcı için kazançlı bir olay.
    Bu mantıkta MAALT'ın değeri ne olmalı sorusu gündeme geliyor?

F/K olarak bakarsak 9-10 seviyelerde cazip mi eh işte daha iyileri vardır.
    Mülklerin arazinin değeri nedir işte orası subjektif bir konu...
    Sizin bu konuda bir fikriniz var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu mantıkta MAALT'ın değeri ne olmalı sorusu gündeme geliyor?

F/K olarak bakarsak 9-10 seviyelerde cazip mi eh işte daha iyileri vardır.
    Mülklerin arazinin değeri nedir işte orası subjektif bir konu...
    Sizin bu konuda bir fikriniz var mı?
    kardeşim sana bana yedirmezler çağrı fiyatı 6 aylık borsa ortalaması alınır genelde öyle bişey varsa da bizim için kötü o zamana kadar fiyatları baskı altında tutarlar

6. Hayaller kurmayın gerçeklere bakın

7.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    kardeşim sana bana yedirmezler çağrı fiyatı 6 aylık borsa ortalaması alınır genelde öyle bişey varsa da bizim için kötü o zamana kadar fiyatları baskı altında tutarlar
    Bu işin kuralı 6 aylık borsa ortalaması oldukç oyuna açık bir durummuş.

8. Senelerdir beklenen otel haberine sindire sindire basıyor at organları

Sayfa 246/397 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •