Sayfa 260/397 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Kar satışlarına karşı benim destek bölgelerim, 31,30-30,84_29,66 stop noktam, 33,60 direnç
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. Tskler arkadasim

3.  Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    Olması gereken fiyat çok daha yukarılar.
    ancak ne zaman alış gelse baskılıyorlar.
    millet bıkmış sanırım.
    bence durum budur.
     Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    2007 deki fiyatı 32 lira. sermaye düşük. kar rakamı güzel.
    normal durumda buralarda duramaz.
    spek mpek anlamam, mızrak çuvala sığmıyor. ben de alttan alıp yukarıdan satıyorum.
    seviyorum seni spek. çok mal kaptırma ama.
    cin şişeden çıktı.
    hikaye budur.

sonu nasıl olur bilmiyorum.

ne de olsa cin şişeden çıktı.

4. Daha kağıtta hikaye yeni başlıyor kokuyu alan koşarak geliyor şuan otele ne kadar yatırım yapacak lar bunlar nasıl olacak anlıyacağınız hikayenin daha önsözündeyiz.ytd.

5. Ben ki şuan sermayeyi 3 e katladım ama daha burdayım benim kağıt için 100Xxx gidebilir diye düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Başlangıç olarak 16.05 TL 'den topladığımız MAALTI 33.15 'itibariyle speğin eline vermiş bulunmaktayız. Şahsi hesabımdan 13.720 LOT . Arkadaşımın hesabından 13.400 Lot ve Diğer başka arkadaşımızın hesabından 2.000 LOT sattık . Elimizde ki lot neredeyse bitti. Speğe teşekkür ediyorum aldığı malı tepe tepe kullansın . Ziraat Yatırımda ki hisse satışın çok büyük bir kısmı bize ait. Kalan arkadaşlara başarılar dilerken Speğe şunu da sormak istiyorum bizi 18 Ay ne diye beklettin kardeşim ? Halbuki biz %50 Kazanıp çıkacaktık ama iş inatlaşmaya binince kaybeden görünürde sen oldun. Allah yolunu bahtını açık etsin kalan kardeşlerimizin biz ekmeğini yedik kağıdın bizden alanda kazanır inşallah . Total olarak 1 Milyon TL ye yakın lot vermiş olduk bu saatten sonra yükselse de düşse de yolu açık olsun.

allahsabır.jpg
    allahsabır2.jpg

7.  Alıntı Originally Posted by Bombalar Yazıyı Oku
    Başlangıç olarak 16.05 TL 'den topladığımız MAALTI 33.15 'itibariyle speğin eline vermiş bulunmaktayız. Şahsi hesabımdan 13.720 LOT . Arkadaşımın hesabından 13.400 Lot ve Diğer başka arkadaşımızın hesabından 2.000 LOT sattık . Elimizde ki lot neredeyse bitti. Speğe teşekkür ediyorum aldığı malı tepe tepe kullansın . Ziraat Yatırımda ki hisse satışın çok büyük bir kısmı bize ait. Kalan arkadaşlara başarılar dilerken Speğe şunu da sormak istiyorum bizi 18 Ay ne diye beklettin kardeşim ? Halbuki biz %50 Kazanıp çıkacaktık ama iş inatlaşmaya binince kaybeden görünürde sen oldun. Allah yolunu bahtını açık etsin kalan kardeşlerimizin biz ekmeğini yedik kağıdın bizden alanda kazanır inşallah . Total olarak 1 Milyon TL ye yakın lot vermiş olduk bu saatten sonra yükselse de düşse de yolu açık olsun.

allahsabır.jpg
    allahsabır2.jpg
    Malı alan da ne uzulecek simdi ya o kadar hisseyi satmissiniz diye .. dikkat et Spk seni carpmasin , benim eski zamanlarimda pek hassastilar boyle ortak hesap hareketleri gibi konulara karsi.

8. bu arkadas 18 ay beklemis 1e1 kazanmis..elin adami frigoda 1e 8 yapti.3 yada 4 ayda...birde baska bir durum var..netas 1e 10 verecekti 300 bini devirmusti. burcelik, sonra bunun isine benzeyen afyon.. varha var....borsada herkes farkli yonlerde hareket ediyor. kimide bu tip senetlerde grafik calisiyor.hayirlisi olsun kagitlar herkesin gonline gore olsun.

Sayfa 260/397 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •