Sayfa 265/397 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. MAALT:

Son Fiyat: 49,66
    Son Hacim: 38.905.500
    Son fiyat itibariyle 200 günlük ortalamanın üstünde devam ediyor.
    Kısa vadeli görünüm pozitif.
    Orta vadeli görünüm pozitif.
    İlk 3 Alıcı: IS Yat:54.906 Vakif:21.365 Halk:3.521 . İlk 3 Satıcı: Alnus:-19.287 Yatırım Finansman:-18.160 Ziraat:-16.471

2. Allah bereket versin kendime göre bir haftada mithiş bir kazancla tamamını verdim bu gün arkadaşlara bereketli kazanclar dilerim

3. İş yatırım bu kadar hisseyi satmaya kalkarsa tahtanın vay haline

4. Bu fiyatlardan satmak icin aldığını düşünmüyorsun herhalde ,çok komik çünkü ,100 lere gelmesi lazım burdan alan icin .ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Bombalar Yazıyı Oku
    Hakkaten sizin hiç bişeyden haberiniz yok kardeşler. 60 Milyon Dolara otel mi ? Ne yapıyorsun hocam Dubai'de ki Burj Halife 'mi inşa ettireceksin 5 Katlı imar izni olan otele ? Altı üstü 150-170 Oda olacak bir de yat limanı var hadi 10 Küsür dönümde imar arazisi var kongre merkezini vs. de yenilediğini düşün en lüks şekilde inşa edilse dahi maksimum maaliyet 100 Milyon TL 'yi geçmez. 60 Milyon dolar dediğin rakam 350 Milyon TL 'ye yakın eder ki onunla abartısız 4 Talya Oteli daha yaparsın. Şirketin Nakti tutarı kasasında ki 129 Milyon TL civarında ki nakit bu oteli yaptırmaya yeter de artar bile ekstra krediye vs. ye ya da bedelliye felan gerek yok üstüne bedelsiz sermaye artırımı ya da temettü ödemesi bile yapar şirket kalan parayla. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin. 100 Milyon TL bile aslında çok çok afaki bir rakam benzer dönümde ki arazi ve otelleri incelerseniz 55-60 Milyon TL 'ye çok lüks oteller inşaa ediliyor aynı kapasitede ama ben hani abarttıklarını ve yat limanını , kongre merkezini ultra lux yaptıklarını hesap ediyorum. Bu durumda otelin eder değeri benim gözümde 300-350 Milyon TL değerinde olur ki bunu hesaba vurduğumuzda ciddi miktarda ucuz olduğunu düşünüyorum hissenin hala . Yatırım tavsiyesi değildir ama bir işi bilmeden lütfen sallamayın kafadan 60 Milyon Dolar gibi bir rakamın harcanacağını ve kasada bu kadar nakti olan borcu SIFIR olan bir şirketin bedelli yapacağı gibi hayali uydurma bir fikri lütfen ortaya pervasızca sallamayın.
    Kardeşim dötünden uydurup yazmışsın buraya bir kere Burj Halifenin değeri 1.6 milyar dolar senin gibi ölücülerin ne işi var burada anlamıyorum.

6. Anlık Akd atabilirmisiniz

7. Uzun vadeci Maalt severler olarak ilk beklentimiz, 2007 yılında firmanın satış haberi ile test edilen 32 li fiyatlardı. Burasını sert bir şekilde kıran hissemiz acaba 2007 yılındaki zirveyi USD bazında mı test etmek istiyor göreceğiz.
    Buna göre hedefteki fiyat Ziraat Yatrım Zpro USD göstergesine göre 24,50 USD yani 142 TL ye tekabül ediyor. Tabi önce bu hedef için firmanın temel olarak altının dolması lazım. Şu anda Askı sürecini geçmiş imar planı ile imar davası kaybedilmiş bir dosyası var.
    Askı süreci olumlu bile olsa, derdest olan dava öne sürülerek yürütmenin durdurulması kararı verilebilir.
    Bunlar benim fikirlerim,sadece beyin fırtınası yapmak istedim.

Yatırım veya yatırmayın tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by tourkana Yazıyı Oku
    Uzun vadeci Maalt severler olarak ilk beklentimiz, 2007 yılında firmanın satış haberi ile test edilen 32 li fiyatlardı. Burasını sert bir şekilde kıran hissemiz acaba 2007 yılındaki zirveyi USD bazında mı test etmek istiyor göreceğiz.
    Buna göre hedefteki fiyat Ziraat Yatrım Zpro USD göstergesine göre 24,50 USD yani 142 TL ye tekabül ediyor. Tabi önce bu hedef için firmanın temel olarak altının dolması lazım. Şu anda Askı sürecini geçmiş imar planı ile imar davası kaybedilmiş bir dosyası var.
    Askı süreci olumlu bile olsa, derdest olan dava öne sürülerek yürütmenin durdurulması kararı verilebilir.
    Bunlar benim fikirlerim,sadece beyin fırtınası yapmak istedim.

Yatırım veya yatırmayın tavsiyesi değildir.
    Tarihi zirve beklentisi iyiymiş...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 265/397 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •