Sayfa 272/398 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 3183 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Yirmi dört buçuk civarında tarihi dolar bazındaki zirvesi

2. Benim kağıt yirmilerdeyken yaptığım yorumlara bakabilirsiniz ordada kağıdın 100xx lere gideceğini söyledim bazıları korktu 36 larda indi trenden bana göre dolar bazındaki zirveyi deneyecek haber gelirsede bu zirveyide kırar geçer.

3.  Alıntı Originally Posted by ufukgul Yazıyı Oku
    Benim kağıt yirmilerdeyken yaptığım yorumlara bakabilirsiniz ordada kağıdın 100xx lere gideceğini söyledim bazıları korktu 36 larda indi trenden bana göre dolar bazındaki zirveyi deneyecek haber gelirsede bu zirveyide kırar geçer.
    3 haneye gelince tekrar haberleşelim.Bakalım genel kurulda ne gibi gündem maddeler oluşacak...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by ufukgul Yazıyı Oku
    Benim kağıt yirmilerdeyken yaptığım yorumlara bakabilirsiniz ordada kağıdın 100xx lere gideceğini söyledim bazıları korktu 36 larda indi trenden bana göre dolar bazındaki zirveyi deneyecek haber gelirsede bu zirveyide kırar geçer.
    2017 den beri izlerim takip ederim maalt ı... Geçmişte 17-18 tl bandında gezinirken 200 lira hedef verenler de oldu 200 lirayı az görenler de oldu. Hissenin nerelere geleceğini ancak zaman gösterecek. Bu arada 2006 yıli sonunda usd 1.40 iken maalt 34.50 seviyesini görmüş. Usd bazlı zirvesi 24.60 usd ye tekabül ediyor...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kağıda aşık olmamak lazım .
    Ben de bugün itibariyle tamamen vedalaştım kalanlara bol kazanç ve bolca dikkatler diliyorum.
    USD bazlı zirve test edilmesi için , o zirveye gitmeden hemen önce gelen Satışa hazırlık benzeri bir haber gelmesi lazım, henüz bunun için şartların tam olgunlaşmadığını düşünüyorum.
    Şartların dahi olabilmesi için derdest olan davanın akıbeti, yeni imar izni sürecinin başarıyla sonlanması ve inşaatın doğru düzgün ilerlemesi gerekiyor.
    Umarım herşey yolunda gider kalan arkadaşlar için.

7. Dinamitten farkı yok şu an 10 sene 24 ü geçememiş kağıt 75 e dayandı. Çok dikkat edin arkadaşlar.

Sabırsız İnsanların Sabırlı İnsanlara Para Transferi Burada Yapılır

8.  Alıntı Originally Posted by Borsacım Yazıyı Oku
    Dinamitten farkı yok şu an 10 sene 24 ü geçememiş kağıt 75 e dayandı. Çok dikkat edin arkadaşlar.

Sabırsız İnsanların Sabırlı İnsanlara Para Transferi Burada Yapılır
    10 senenin acısını çıkarıyordur. 10 sene dikkat etmedik. 1 sene daha dikkat etmeyelim bakalım hangi seviyeye gelecek...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 272/398 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •