Sayfa 3/397 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3170 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

2.  Alıntı Originally Posted by hakansahin Yazıyı Oku
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    yanlış bi yazı olmuş,amacım eleştirmek değil veya sizi kıracak şekilde bir hareket tarzı.lakin (iyi insan olursanız müslüman olursunuz)burası hatalı.müslüman olman için kelimeyi şahadet getirmek yeterlidir.islamin şartlarına uyarsanız iyi müslüman olabilirsiniz.uymazsanız günahkar olursunuz.Oda ALLAHLA KULUN ARASINDAKİ ŞEY.Lakin iyi insan olmaya gelince bunun inançla alakası olmaz.öyle iyi insanlar varki.KAFİR dediğimiz insanların içinde bizim gibi müslümanlar insanlıkda 10 katına çarpar.veya öyle ataistler tanıyorumki benden çok daha insanlar öyle diyeyim.insan olmanın inançla alakası olduğunu düşünmüyorum.İYİ İNSAN OLMAK ÇOK GÜZEL BİRŞEY.MÜSLÜMANADA,HIRISTİYANADA VS VS.HERKEZE YAKIŞIYOR.TABİKİ MÜSLÜMANIM DİYENE DAHA ÇOK YAKIŞIR.SAYGILAR.

3. BU MAALT koç ailesi tarafından unutulmuş herhalde.yıllar sonra proje kabul edildi.herşey tamamlandı tık yok kapa bile haber düşmedi.

4. derinlik varmı?

5. Maalt harbidende yaziklar olsun sana bi at artik su 20 tl ustunede hergun bakmaktan sikildik yaw

Alıntı Originally Posted by sedocan23 Yazıyı Oku
    Maalt harbidende yaziklar olsun sana bi at artik su 20 tl ustunede hergun bakmaktan sikildik yaw
    doğru söz.Umarım sondan 2.kelimeniz gerçekleşmez....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

Forum yönetimi tarafından düzenlenen ankete katılmak için;

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=582

Sayfa 3/397 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •