Sayfa 325/398 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon
Arama sonucu : 3177 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Kesinlikle size katılıyorum
    Fakat mahkeme sonucu netleşmeden , nasıl oluyorda otel yapımı için Çed raporuna başvuruluyor ???

2.  Alıntı Originally Posted by Borsaadrenalin Yazıyı Oku
    Kesinlikle size katılıyorum
    Fakat mahkeme sonucu netleşmeden , nasıl oluyorda otel yapımı için Çed raporuna başvuruluyor ???
    Mahkeme sonuçlandı zaten. Ancak itiraz sürecinde.
    Mahkeme leh'e karar verdiği için şirket süreci başlattı ve ilgili kurumlara başvurularını yaptı.
    Normal prosedür işliyor yani.

3. Takip edilecek bir yer var mı acaba ?

Bezdirdi iyice
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Mahkeme sonuçlandı zaten. Ancak itiraz sürecinde.
    Mahkeme leh'e karar verdiği için şirket süreci başlattı ve ilgili kurumlara başvurularını yaptı.
    Normal prosedür işliyor yani.
    Sizin bir tahmininiz var mı bu sürecin ne zaman sonuçlanacağı ile ilgili?

5.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Sizin bir tahmininiz var mı bu sürecin ne zaman sonuçlanacağı ile ilgili?
    Sayın Laylow mahkemeler şuan adli tatildeler. 1 Eylül'de adli tatil sona eriyor. Daha önce de dediğim gibi Konya Bölge İdare Mahkemesi ülkedeki diğer itiraz mercilerine nazaran hızlı çalışıyor, yine de süreç 8-9 ayı bulabililyor.
    Bu sebeple Yılın başlarında yapılan itirazın Kasım/Aralık ayı içerisinde sonuçlanacağını düşünüyorum.
    Tabiki Mahkeme süpriz yapıp yarın bile kararını verip gönderebilir
    Kasım/Aralık ayı sadece tahminden ibarettir.

6.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Sayın Laylow mahkemeler şuan adli tatildeler. 1 Eylül'de adli tatil sona eriyor. Daha önce de dediğim gibi Konya Bölge İdare Mahkemesi ülkedeki diğer itiraz mercilerine nazaran hızlı çalışıyor, yine de süreç 8-9 ayı bulabililyor.
    Bu sebeple Yılın başlarında yapılan itirazın Kasım/Aralık ayı içerisinde sonuçlanacağını düşünüyorum.
    Tabiki Mahkeme süpriz yapıp yarın bile kararını verip gönderebilir
    Kasım/Aralık ayı sadece tahminden ibarettir.
    Çok teşekkürler cevabınız için... Bir süre daha süründürsün bakalım o zaman. Tereciye tere satamayız sonuçta

7. Marmaris Altınyunus'un Divan Talya Otel Projesi ile İlgili ÇED Süreci Başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

ANTALYA ili MURATPASA, ilçesi Gençlik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:30, 28435 Ada, 1 Parsel mevkiindeki MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER ANONİM ŞİRKETİ tarafından yapılması planlanan DİVAN TALYA OTEL (224 ODA KAPASİTELİ) projesi ile ilgili olarak ANTALYA Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. İlgililere ve kamuoyuna duyurulur.

Matriks' den alıntıdır. Haber 13.44' de geçmiş.

8. Çed raporunun çok önemi yok .Her türlü uygunluk verecekler bence.

Önemli olan asıl haberin kap'a düşmesi
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

Sayfa 325/398 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •