Sayfa 328/398 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon
Arama sonucu : 3177 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Yanlış bilmiyorsam turizim şehirlerinde inşaat yasağı bu ay sonu kalkıyor,ced raporuda olumsuz olmaz diye düşünüyorum ve yakında çıkar.

Andrei hocam inş mahkeme kararıda yakın da gelir
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

2.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Yanlış bilmiyorsam turizim şehirlerinde inşaat yasağı bu ay sonu kalkıyor,ced raporuda olumsuz olmaz diye düşünüyorum ve yakında çıkar.

Andrei hocam inş mahkeme kararıda yakın da gelir
    Herşey yolunda ilerliyor sayın Dost.
    Sadece sabır...

3. Tahtacı doymadı ,halen lot peşinde Sabır diyoruz .
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

4. Bugün endeks yüzünden bizim oteli de yediler...

5. Var mı anlamlandırabilen???

6. Çed raporu da geldi. Divan Talya tekrardan geri dönüyor...

$50 milyon dolar yatırım kararı alındı, neredeyse $100 milyon dolar piyasa değeri var şuan, bakalım bizi neler bekliyor.

Tüm yatırımcılara hayırlı olsun.

7. Mahkeme haberi ve sermaye arttırım haberi gelmeden birşey olmıyacağa benziyor

8.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Mahkeme haberi ve sermaye arttırım haberi gelmeden birşey olmıyacağa benziyor
    Ruhsat ve Çed alındığına göre çoğu şey artık bitmiştir diye düşünüyorum. Bugün tahtada son kozlarını oynamıştır diye ummaktan başka bir şey düşünemiyorum, geç bile kaldı tahta yapıcı. Ama her zaman vardır bir bildikleri...

Sayfa 328/398 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •