Sayfa 332/398 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Neyi bekliyoruz acaba ???

2. İnşaat başlamış, kendi iç kaynaklarından şuan karşılıyorlarmış, ne zaman sermaye arttırımı yapacakları belli değil, ihtiyaç halinde yapılacakmış, mahkeme ile ilgili herhangi bir gelişme yokmuş.

3.  Alıntı Originally Posted by Borsaadrenalin Yazıyı Oku
    İnşaat başlamış, kendi iç kaynaklarından şuan karşılıyorlarmış, ne zaman sermaye arttırımı yapacakları belli değil, ihtiyaç halinde yapılacakmış, mahkeme ile ilgili herhangi bir gelişme yokmuş.
    Tahtacının keyfini de sorsaydınız...

4.  Alıntı Originally Posted by Borsaadrenalin Yazıyı Oku
    İnşaat başlamış, kendi iç kaynaklarından şuan karşılıyorlarmış, ne zaman sermaye arttırımı yapacakları belli değil, ihtiyaç halinde yapılacakmış, mahkeme ile ilgili herhangi bir gelişme yokmuş.
    Bilgiyi nereden aldınız
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

5. Şirketi aradım, müşteri temsilcisi Ercan beyden aldım

6.  Alıntı Originally Posted by Borsaadrenalin Yazıyı Oku
    50 milyon dolar yatirim karari aldilar...simdi beyin jimlastigi yapalim...insaati ilk once kendi ic kaylaklarindan yapacaklarmis...110 yada 120 milyon tl nakitleri var...50 milyon dolar kabaca dolari 9 dan tutsak 450 milyon tl...düş 120 milyon tlyi 330 milyon tl paraya ihtiyaclari var bunun 330 milyonun yuzde 40 ni bedelli ile karsilayacaklarni bildirmislerdi...yuzde 40i 132 milyon tl eder...iste bu 132 milyon tl bedelli sermaye artirimi yapacaklardir. sermayemiz 5.515.536 tl ise bu iste bir terslik var...benmi yanlis hesap yapiyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    50 milyon dolar yatirim karari aldilar...simdi beyin jimlastigi yapalim...insaati ilk once kendi ic kaylaklarindan yapacaklarmis...110 yada 120 milyon tl nakitleri var...50 milyon dolar kabaca dolari 9 dan tutsak 450 milyon tl...düş 120 milyon tlyi 330 milyon tl paraya ihtiyaclari var bunun 330 milyonun yuzde 40 ni bedelli ile karsilayacaklarni bildirmislerdi...yuzde 40i 132 milyon tl eder...iste bu 132 milyon tl bedelli sermaye artirimi yapacaklardir. sermayemiz 5.515.536 tl ise bu iste bir terslik var...benmi yanlis hesap yapiyorum..
    Kredi de çekecek.

8. İç kaynaklar ile karşılıyacağı tutarı nwden göremedim ben bilançoda
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

Sayfa 332/398 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •