Sayfa 352/398 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. malak gibi yatirin tahtayi...millet cikmamis kagit arayinca bunu fark ettiginde ne yapacaklar merak ediyorum

2.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    malak gibi yatirin tahtayi...millet cikmamis kagit arayinca bunu fark ettiginde ne yapacaklar merak ediyorum
    Bunu kimse fark etmez...

Bizde olan lotların peşinde...

3. endeks nereden nereye geldi bu adi wc kagitinda tik yokkk...eggub leri verip buna gectik...tut bakalim...bu yil ocak ayindan beri para kazanmayi birak yuzde 16 eksideyiz...bari zar dan düş spek efendi

4. 2023 yil sonuna ne kaldi...talya otelin acilis tarihi bellimi ki...bari 2023 yaz sezonuna yetistirselerde ekmek yisekkk

5. İnternette inşaat başladı falan filan kabasi şu halde diye bir haber var mı ben bulamıyorum,? Berke inşaat diye birşey buldum. 2023 son diye ama inşaat için asıl anlaştıkları firma bu değildi başka bir koç şirketi idi. Gidip yerinde bakacaklarini söyleyen arkadaşlar vardı kimseden ses yok. İnşaata baslansa bedelli bedelsiz birşeyler söylemeleri lazım o da yok. uydu görüntüsüne bakıyorum sadece yıkılmış... Dava sonucu bekleniyordu daha sermaye artırımı beklenecekse 2023 te nasıl açılıyor anlamadım..
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    2023 yil sonuna ne kaldi...talya otelin acilis tarihi bellimi ki...bari 2023 yaz sezonuna yetistirselerde ekmek yisekkk
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : mandradasutvar; 10-09-2022 saat: 23:19.

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    İnternette inşaat başladı falan filan kabasi şu halde diye bir haber var mı ben bulamıyorum,? Berke inşaat diye birşey buldum. 2023 son diye ama inşaat için asıl anlaştıkları firma bu değildi başka bir koç şirketi idi. Gidip yerinde bakacaklarini söyleyen arkadaşlar vardı kimseden ses yok. İnşaata baslansa bedelli bedelsiz birşeyler söylemeleri lazım o da yok. uydu görüntüsüne bakıyorum sadece yıkılmış... Dava sonucu bekleniyordu daha sermaye artırımı beklenecekse 2023 te nasıl açılıyor anlamadım..

kardesim kap haberlerini takip et orada yaziyor 2023 sonu insaatin bitmesi planlaniyor

7. Pazar günü inşaata gidip bakacağım. Forumda çok bilgi kirliliği var arkadaşlar. Lütfen doğruluğundan emin olmadığınız şeyleri yazmamayı tercih edin.

İnşaat ve otel Koç Grubuna ait. Bu yüzden her şey olabildiğince şeffaf, bulandırmaya gerek yok.

8. Kirlilik falan yok. Ben uydu görüntülerinden baktım. Yıkılmış bina var. Eski tarihli ise bilemem. İnşaata başladık diye bir kelam duymadım. Bir tane temyizli itirazli davası vardı sonuçlandigina dair bir kap göremedim varsa göstermenizi rica edeceğim. Daha önce de ucbes kırkbeş gideceğini soylemisti ne durumda olduğunu forumda gösteren resim falan göremedim. Varsa rica ediyorum buradakilerle paylaşın. 2023 te bitecek deniliyor ama durum nedir bilmiyorum bunu da forumla paylaştım. Son durumu bilen varsa yazın dedim. Kap ta zaten duydugumuzda iş işten geçmiş olur.
     Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Pazar günü inşaata gidip bakacağım. Forumda çok bilgi kirliliği var arkadaşlar. Lütfen doğruluğundan emin olmadığınız şeyleri yazmamayı tercih edin.

İnşaat ve otel Koç Grubuna ait. Bu yüzden her şey olabildiğince şeffaf, bulandırmaya gerek yok.

Sayfa 352/398 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •