Sayfa 359/397 İlkİlk ... 259309349357358359360361369 ... SonSon
Arama sonucu : 3173 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. 2 sene önce 340 ları gördüğünde dolar grafiği 49-50 civarındaydı. Aslında zirveyi geçti demek için 50 doları geçmesi lazım.

2. Bunla beraber 53 ten pegasus almıştım birkaç ay önce 95 te yapılan silkelemede satıp kriptoya yatırdım çifte zarar ettim. Elde bi maalt bi bryat kaldı gülerse yüzümüz bunlardan gülecek inşallah bir nebze de olsa.

3. bu otelin yapimi bitmeden satmak yokk. heleki acilisini bi gorelim. bi kap haberi gelsin filanca tarihte acilisini yapiyoruz diye. buraya bi insaat resmini koyalimda moralimiz yerine gelsin.

4.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku

bu resim bugun sabah 11 de ceklilmistir
    soyle one alalim

5. Çok sancılı oldu ama tünelin sonu yaklaştıkça sert hareketler de artmaya başladı. Bunun 90 dan başlayan tavan serisi 31 aralıkta başlamıştı. Bakalım keramet aralıkta mı görecez...

6. Teşvik tutarının bir kısmı kabul edilmiş. Kap var sabahın köründe atıyorlar

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Teşvik tutarının bir kısmı kabul edilmiş. Kap var sabahın köründe atıyorlar

bize bedelli sermaye artisi haberi lazim. bu tesvik haberini bile hic ettiler. bekleyelim bakami hedef 2023 yil sonu.

8. Belki bu cuma verirler haberi. Gerdek heyecanı gibi bekliyoruz... İllet...
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    bize bedelli sermaye artisi haberi lazim. bu tesvik haberini bile hic ettiler. bekleyelim bakami hedef 2023 yil sonu.

Sayfa 359/397 İlkİlk ... 259309349357358359360361369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •