Sayfa 362/398 İlkİlk ... 262312352360361362363364372 ... SonSon
Arama sonucu : 3178 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Sen o çalı dibinden çıktığın gün oldu olan üstat 😂
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Ben de var henüz bindelik oranlarda..diğer kağıtlarda isim bitince ve bu denyo gitmez ise yuzdelige geçerim. Bu kağıdı digerlerine dagitsaydim çok iyi olacaktı ama işte teşvik falan dedi... Neyse filmin sonunu görmek te istiyorum.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Artık işin gizlisi saklısı da kalmadı beyefendilerin zamanı da... Geçen sene mahkeme bahanesine acaba yaptılar şok haber geldi düştü ama bu sene yemez, bahsi geçen yatırım rampadan çıktı son sürat gidiyor hedefe...

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    mali aşagidan vermeyecekti ozaman. millet salak ya bundan cikip şişmiş kagita girecek. bu saatten sonra goturmesin artik kendi yapti yapti bu pisligi. düşünün bi 2021 başinda sıfır egea 105 bindi ozaman 1000 lot maalt satsan 3 tane fiat egea alirdin şimdi spek efendimi desek tahta yapicimi desek sat 1000 lot anca 1 adet egea alirsin. paran erimiş sayin spek yeter artik daaa vur ederini. yada 2021 deki paranin satin alna gücüne getirmen icin 385 bin tl sifir egea carp 3 ile 1155 tl

3. Artık kalın lot ta koymuyor kademelere. Gicikligina ya serbest satıyorum ya alıyorum. Böyle böyle uğraşıyoruz ayu kipirdar belki diye. Birgün durup dururken birden serbest beşer onar bin alım gorurseniz o benimdir. Diğer kağıtlardan biriyle isim bitmistir. Dur bakalım ne olacak?
     Alıntı Originally Posted by akuma Yazıyı Oku
    Sen o çalı dibinden çıktığın gün oldu olan üstat

4.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Artık kalın lot ta koymuyor kademelere. Gicikligina ya serbest satıyorum ya alıyorum. Böyle böyle uğraşıyoruz ayu kipirdar belki diye. Birgün durup dururken birden serbest beşer onar bin alım gorurseniz o benimdir. Diğer kağıtlardan biriyle isim bitmistir. Dur bakalım ne olacak?

beşer onar bin TL mi? Lot mu?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by binbey Yazıyı Oku
    beşer onar bin TL mi? Lot mu?
    Mesela bunun kuzeni bir ayces var. Onda da gitmedikce aldım sıkıntı yaratti. İkisini de sanırım ben kitledim. Sanırım çok almışım. O da sabır törpüsü. Hadi bir şekilde bunu satabirim de onu nasıl becerecegim bilemiyorum. Günlük işlem hacminden daha çok bende lotu var. Ana pazara geçmez ise öyle mal mal birbirimize bakacağız. Onda da dur bakalım ne olacak diye bekliyorum...

6. üstad ben de 5 er on ar lot alımlarla tahtadayım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Girdiğin belli oldu bak... Dangalak kuzeni ayces rüzgarı var ama olsun
     Alıntı Originally Posted by binbey Yazıyı Oku
    üstad ben de 5 er on ar lot alımlarla tahtadayım.

8. prim yapmamış görüntüsü mevcut
    akşam göz atan, grafik fln, tşk, ok

Sayfa 362/398 İlkİlk ... 262312352360361362363364372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •