Sayfa 376/397 İlkİlk ... 276326366374375376377378386 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Çay demlenecek.
    Sonra içeceğiz inşallah.
    Sabırla koruk helva olurmuş.
    Çay demini alıyor.
    Şimdi çayımızı içelim.
    Bir yıl sonra helva da hazır olur.
    😀

2. Vay be yıllar geçmiş. Böyle değerli bir konumdaki otelin aktif kâr ürettiğini görmeden satmayacağım demiştim, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Kasada 15 milyon dolar parası varken, 12 milyon dolar piyasa değerine borsada satıldı bu şirket.

Şimdi önünde neredeyse tüm engeller aşıldı. Parsel parsel değerin karşılığını umarım tüm ortaklar olarak alırız. Benim kafamda bir piyasa değeri var, o gelene kadar beraberim.

3.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Vay be yıllar geçmiş. Böyle değerli bir konumdaki otelin aktif kâr ürettiğini görmeden satmayacağım demiştim, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Kasada 15 milyon dolar parası varken, 12 milyon dolar piyasa değerine borsada satıldı bu şirket.

Şimdi önünde neredeyse tüm engeller aşıldı. Parsel parsel değerin karşılığını umarım tüm ortaklar olarak alırız. Benim kafamda bir piyasa değeri var, o gelene kadar beraberim.
    Nasılsın Laylow tanidin mi abim beni?

Hani talya otelin önünde denk gelmiştik ya ......

İşte o zamanlar yani 2 yıl önce falandı....O zaman bende tam 18 bin lot maalt vardı....Maalt fiyatı da 300 lerde idi ...Sonra bu kanı bozuk maalt hissesini ben ........

İşte böyle....Kimse burada MAALT 1199.50 oldu pahalı demesinler ....

Maalt bedava ,bedava
    Son düzenleme : Salih VURAL; 18-10-2023 saat: 21:45.

4. 826 tl üzerinden 1 milyon 451 bin lot maalt tahsisli sermaye artırımı SPK TARAFINDAN onaylandı....

5.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Nasılsın Laylow tanidin mi abim beni?

Hani talya otelin önünde denk gelmiştik ya ......

İşte o zamanlar yani 2 yıl önce falandı....O zaman bende tam 18 bin lot maalt vardı....Maalt fiyatı da 300 lerde idi ...Sonra bu kanı bozuk maalt hissesini ben ........

İşte böyle....Kimse burada MAALT 1199.50 oldu pahalı demesinler ....

Maalt bedava ,bedava
    Vay vay vay. Tanıdım tabi abi. O zamanlar inşaat daha yeniydi. Koruma duvarlarına tırmanıp inşaata bakmışlığım vardır

Ben o zamandan beri tek lot satmadım. Bir süre daha da satasım yok. Lobide viski ısmarlayabilirim

6.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Vay vay vay. Tanıdım tabi abi. O zamanlar inşaat daha yeniydi. Koruma duvarlarına tırmanıp inşaata bakmışlığım vardır

Ben o zamandan beri tek lot satmadım. Bir süre daha da satasım yok. Lobide viski ısmarlayabilirim
    Başkanım 300 milyon dolar diyorsun o da 9 milyar piyasa değeri yapar.....

O 300 milyon dolar zaten senin MAALT şirketinin 2 oteli için biçtiğin fiyat...Yani kabataslak 1700 tl MAALT hisse fiyatı demektir bu ...

Ama bizim MAALT a giriş hikayemiz BEDELSİZ SERMAYE ARTIRIMI HİKAYESİ ....Maalt gibi fiyatı 1000 tl üzeri 20 yıldır sermaye artırımı yapmamış KENT,PKENT,AFYON,ASLAN ÇİMENTO ,BFREN ,KONYA gibi sığ eski borsa şirketlerinde BEDELSİZ SERMAYE ARTIRIMI nedeniyle eder değerin 3-5 -10 kat gibi astronomik değerlerde yükselişler yaşarız...

Yani MAALT ta artık 4000-5000 ,10000 tlleri hayal etmemiz lazım.....Yani artık MAALT BEDELSİZ POTANSİYELLİ HİSSELER LİSTESİNDE ilk 5 te olabilecek bir şirkettir.....

7. Zaten kendin de diyorsun MAALT AYCES AİN 4 KATI DEĞERİNDE....Aycesin şimdiki piyasa değeri 15 milyar tl ,ama maaalt ın piyasa değeri hala 6 milyar tl .....

Demek ki ayces in fiyatı şişirildi...Şimdi de belki MAALT hakettiği fiyatlara gelecek...

8. Nereye el atsam kuruyor .Vay mq

Sayfa 376/397 İlkİlk ... 276326366374375376377378386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •