Sayfa 380/398 İlkİlk ... 280330370378379380381382390 ... SonSon
Arama sonucu : 3183 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. ben 10 sene önce trader 33 adıyla kayıtlıydım çok güzeldi ozaman hisse net. sonra server değişti bütün üyelikler iptal oldu yeni kayıt falan gerekti senelerce uğramadım bundan dolayı.pkent kovaladık arkadaşlarla senelerce çok çektirdi ama sonra bi senede bütün acısını çıkardı ama hiç kar edemedik.clkho vardı ne yalanlar ne sahte raporlar altın çıkaracam diye hepsini ifşa ettim sonra tehdit üzerine tehdit sonra kısa sürede iflas edip kapandı gitti.deli gibi araştırırdık üç beş arkadaşla güzel günlerdi sonra bir iki yazdım ama baktım eski heyecan kalmamış.çok kan kaybetti serverdan dolayı hisse net.çok yararlı hep bilgi paylaşımlı bir siteydi.

2. Kesinlikle haklısın çok önemli paylaşımlar yapılırdı kaliteli emek verilen , trader 33 hiç yabancı gelmedi tekrar hoşgeldin bende uzun zamandır buralara uğramazdım iyi ki gelmişim

3. Yalnız piyasa çok kötü başka olumsuz şeyler var gibi.ekonomide kötüye sinyaller alınmış olabilir oyüzden çok temkinli olmak lazım bu aralar.

4.  Alıntı Originally Posted by borsacı 45 Yazıyı Oku
    Yalnız piyasa çok kötü başka olumsuz şeyler var gibi.ekonomide kötüye sinyaller alınmış olabilir oyüzden çok temkinli olmak lazım bu aralar.
    Maalt’ın bunların hiç birinden etkilenmemesi gerekiyor. Sizin de dediğiniz gibi ne olucaksa bilançoya kadar olmalı. Bir çok senaryo var. En kötü senaryomda %40 daha gider gibi hesap kitap yaptık.

Her mt2sini hesapladıktan ve yıllarmı verdikten sonra dünya yansa Maalt’dan istediğimi almadan gitmem heralde…

5. özsermaye kaleminde oluşacak rakamdan sonra bence %40 hedefi biraz komik kalır gibi.kimse pek farkında değil yeni yeni konuşulmaya başlanıyor ama. o yüzden tahtacıda biraz daha bezdirme derdinde.%40 hedef için büyükler bu kadar uğraşmaz bi tahtayla bu seviyelerde. bu kağıtları 2-3 tane daha var bölünene kadar tutmak lazım bence.bi bunlar kaldı çünkü en büyüğüde bu olacak yukarda yazdığım emisyon priminden dolayı.benim hedef baya bi yükseklerde tabi herkesin kendi hesabı var inşallah herkes için hayırlı olur ama zor böyle kağıtlarda para kazanmak çok sınıyolar çünkü.

6. 3 yıldır bekliyorum 3 yıl daha beklemeyiz diyorum 2024 bizim yılımız inşallah yatırım tavsiyesi değildir

7. Ali KOÇ Fenerbahçe ile bu kadar aşırı ilgileneceğine kağıdını sürekli maskaraya çeviren tiplerle uğraşsa daha iyi olur.

8. Tavan, taban devam… Mide bulandırmada üstüne yok…

Sayfa 380/398 İlkİlk ... 280330370378379380381382390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •