Sayfa 5/397 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3173 madde; 33 - 40 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Büyükşehir onayladığında kazmalar vurulmaya başlayacak mı ?
    benim anladıgım onaylandıgı an yapmaya başlıyoruz ama şu an benim gordugum tek sıkıntı takas yapısı biraz degişti finansın bir ayda 35 bin tane boşaltması hosuma gitmedi ama tabi takaslar da iluzyon oluyor genelde.ben sahsen ekrandan atıp hiç izlemeyip hata yapmak istemiyorum cunku dursun ne yaparlarsa yapsınlar diyorum.eski nickim tarumar49 bu arada yeni değilim yani.

acemsah dostum sen ne dersin

2.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    benim anladıgım onaylandıgı an yapmaya başlıyoruz ama şu an benim gordugum tek sıkıntı takas yapısı biraz degişti finansın bir ayda 35 bin tane boşaltması hosuma gitmedi ama tabi takaslar da iluzyon oluyor genelde.ben sahsen ekrandan atıp hiç izlemeyip hata yapmak istemiyorum cunku dursun ne yaparlarsa yapsınlar diyorum.eski nickim tarumar49 bu arada yeni değilim yani.

acemsah dostum sen ne dersin
    Doğru söylüyorsun kardeş ilüzyon olabilir sol eldekini sağ ele vermiş. Finans yatırımın sattıkları 3 yada 4 aracı kurum karşılamış iş,vâkıf,alternatif,yfas ve garanti yatırım fakat bunlardan alternatif yatırım 10000 adet alımla maalt a yeni giriyor.yarin hayırlısı olur inşallah yön yukari olur

3.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Büyükşehir onayladığında kazmalar vurulmaya başlayacak mı ?
    arkadaşım, büyükşehire gitme diye birşey yok.İtirazlar reddedildi.bundan sonra idari yargı süreci başladı.itiraz edenler idari mahkemeye yürütmeyi durdurma kararı için dava açarsa yeni bir süreç başlar.buda nerden baksan 2 ay sürer,dava açmazlarsa inşaat başlar.olay budur.saygılar.

4. Arkadaşlar merhaba. Bu itiraz plan askısına mi itiraz. Şehir plancısıyım. Az çok anlarim bu işlerden. Itirazdan bahsedilince dikkatimi çekti. Bu arada ben de yeni katıldım aranıza. Bol kazançlar dilerim herkese

5. Sayin yetkisizle cerfi ustayi kaybettik galiba nikinizi degistirip gelirseniz soyleyin lutfen ben cerfi ben yetkisiz diye nikiniz degismeden gelirsenizde seviniriz muhtemes 2 ortaklar siz olmadan bu forumun tadi tuzu olmaz lutfen ozletmeyin kendinizi

6.  Alıntı Originally Posted by Maia Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba. Bu itiraz plan askısına mi itiraz. Şehir plancısıyım. Az çok anlarim bu işlerden. Itirazdan bahsedilince dikkatimi çekti. Bu arada ben de yeni katıldım aranıza. Bol kazançlar dilerim herkese
    ilginize teşekkürler.Kap taki haber bu

Şirketimizin 2 Nisan 2013 tarihinde yapmış olduğu Özel Durum Açıklamasında belirtilen, Antalya'da bulunan Talya Otelimizin yeniden yapımı için resmi makamlardan gerekli izinlerin alınması ve ilgili hukuki süreçlerin tamamlanmasına yönelik çalışmalar ve hukuki süreç, faaliyet raporlarımızda da açıklandığı üzere, devam etmektedir. Konuya ilişkin olarak en son yapılan 21.12.2016 tarihli özel durum açıklaması sonrasında, süreci önemli ölçüde etkileme ihtimali olan, özel durum açıklaması yapılmasını gerektirecek önemde herhangi bir gelişme bulunmamakla birlikte, yatırımcılarımız tarafından konunun yakından takip edilmesi nedeniyle bu dönemdeki gelişmeler özetle aşağıda yatırımcılarımızın bilgisine sunulmaktadır.
    · Dava süreçlerinde bu dönemde herhangi bir gelişme olmamıştır.
    · Otelimizin yeniden inşası faaliyetini doğrudan etkilememekle birlikte ileride doğacak hukuki sorunları bertaraf edebilmek amacıyla şirketimizce de takip edilen Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylanan 1/5000'lik plan değişikliği ile uyumlu olarak Muratpaşa Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onaylanan 1/1000'lik imar planının Muratpaşa Belediyesi tarafından askıya çıkartıldığı en son yapılan özel durum açıklamasında belirtilmiştir. Askı süresinde üçüncü şahıslar tarafından 1/1000 ölçekli plana yönelik itirazda bulunulmuş olup, itirazlar imar komisyonunun raporu doğrultusunda Muratpaşa Belediye Başkanlığı tarafından reddedilmiştir. Red kararı onanmak üzere Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na gönderilmiş olup Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından henüz konuya ilişkin karar alınmamıştır. Bu noktada planın kesinleşebilmesi için gereken idari süreçler henüz tamamlanmamıştır. Bu kapsamda süreç halen devam etmekte olup ilgili süreçlerin tamamlanması ile yatırım çalışmalarına başlanabilecektir.

7. Valla yazik be sana tuh senin gibi kagida bi atamadin 20 ustune ne kuslar kacirdik senin yuzunden

8. ne kuşlar ama.. maalt 14 lerdeyken maktk 0.86 idi ama şimdi 2.26 ya kadar yükseldi bu hisseyi de sürekli takip ederdim maaltın beklentisi yüzünden kaçırdım acaba maalt bunun kadar hareket eder mi

Sayfa 5/397 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •