Sayfa 55/398 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 3179 madde; 433 - 440 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Acemşah asuzuda yaziyor

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Günlerdir borsanın yükselişine tepki vermeyen kağıdımız malesef düşüşte hemen tepki verdi 😳 Artık yapacak tekşey beklemek çünkü diğer kağıtlar gitti malesef 😞Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Kamyoncu Yazıyı Oku
    Günlerdir borsanın yükselişine tepki vermeyen kağıdımız malesef düşüşte hemen tepki verdi �� Artık yapacak tekşey beklemek çünkü diğer kağıtlar gitti malesef ��Ytd
    senın malıyetın kac kamyoncu bu kagıt suan ucuz degıl kı ayrıca endex 10 bın yukseldıgınde bu kagıt yanı maalt hıssesı % 100 yukseldı galıba sen fılmın o kısmını kacırdın

4. allah sahıdım olsun en sevdıgım hısse maalt hıssesı yıllardır askla bakarım hep keşke bır haber cıksada uzun bekleyen ve para kazanmayı kak eden arkadaslarımın yuzu gulse benım bu hısssede yuzum guldu % 100 e yakın para kazandım ama 2 yıl bekledım hakeettıgımı dusunuyorum ınsallah 3 yıldır bekleyen arkadaslar var kazanırlar bende halıyle tekrar hısseyı alabılmek ıcın dusmesını beklıyorum bende kemdımce haklıyım buna kızmayın lutfen koc benım kadar bu hısseyı sevmıyodur zaten bunuda genel kurulda yonetım kurulu baskanına soyledım gerekcelerımıde anlattım haklısınız sevmekle dedı

5. Yok filmin o kısmını kaçırmadım 😊 Ama beklentim daha büyük 2006 zirvesi 36 olan bir kağıt ve koçun kağıdı bana göre bu fiyatlar bile bu kağıt için çok düşük acelemde yok beklerim ama insan borsa yülselince biraz pişmanlık yaşıyor malesef beklediği için thy 4.8 den 9 a geldi bu aralıkta maalt 20 den 18 e indi üzücü olan kısmı bu

6. Aşağıya basıyor bakalım nereye kadar basacak

7. Bende aynı fikirdeyim, üç gündür Maalta göre hacim bayağı fazla , acaba mahkeme haberi mi geliyor diye insan düşünmüyor değil.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Daha fazla salamazlar... cefri pusuya yatmis bekliyor.. yedirmezler mali...

Sayfa 55/398 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •