Sayfa 7/398 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 49 - 56 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Verem ettin ulan bugunu 15kademe nedir senin icin sabahdan beri baka baka basim dondu tuh senin kalibina hissene......

2.  Alıntı Originally Posted by sedocan23 Yazıyı Oku
    Sayin yetkisizle cerfi ustayi kaybettik galiba nikinizi degistirip gelirseniz soyleyin lutfen ben cerfi ben yetkisiz diye nikiniz degismeden gelirsenizde seviniriz muhtemes 2 ortaklar siz olmadan bu forumun tadi tuzu olmaz lutfen ozletmeyin kendinizi
    Aşkitom benim yaw...Burdayım, da ne yazsam yalan diyonuz kardeşim...Şimdi bekleyin aha böyle...Hani akşama imzalanacaktı, 1 saatlik işi vardı, bilmem ne...İyiki forumu resetlediler yoksa iyice rezil olacaktı cafer ve ekibi...

Milyon kere yazdım...Belediyelerin aldığı kararlar İDARİ kararlardır ve bu kararların hepsine "İDARİ YARGI" da itiraz yolu vardır...Daha hala soruyorlar sağa sola yahu...İnşallah itiraz edilmez de böyle bir yatırıma ne derece istekli oldukları da anlaşılmış olur...Grubun bu kadar cari açığı varken böyle 'süslü-püslü' ve geri dönüşü 10 yılları bulacak bir yatırım ?!...

Biraz ciddi olsalardı, yıkarlardı o mezbeleliği, rezil oluyorlar cümle aleme...Kaç yıl olmuş kapatmışsın, yenisini yapacam demişsin... Eee Antalya'nın göbeğinde o viraneyi öyle bırakmak nedir kardeşim ?...Ben çapsız deyince de kızıyorlar bana...

3.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Aşkitom benim yaw...Burdayım, da ne yazsam yalan diyonuz kardeşim...Şimdi bekleyin aha böyle...Hani akşama imzalanacaktı, 1 saatlik işi vardı, bilmem ne...İyiki forumu resetlediler yoksa iyice rezil olacaktı cafer ve ekibi...

Milyon kere yazdım...Belediyelerin aldığı kararlar İDARİ kararlardır ve bu kararların hepsine "İDARİ YARGI" da itiraz yolu vardır...Daha hala soruyorlar sağa sola yahu...İnşallah itiraz edilmez de böyle bir yatırıma ne derece istekli oldukları da anlaşılmış olur...Grubun bu kadar cari açığı varken böyle 'süslü-püslü' ve geri dönüşü 10 yılları bulacak bir yatırım ?!...

Biraz ciddi olsalardı, yıkarlardı o mezbeleliği, rezil oluyorlar cümle aleme...Kaç yıl olmuş kapatmışsın, yenisini yapacam demişsin... Eee Antalya'nın göbeğinde o viraneyi öyle bırakmak nedir kardeşim ?...Ben çapsız deyince de kızıyorlar bana...
    Aaaaa sana hic yakisiyormu tatlim askitom falan filan aaa cok ayipp oldu olacak nufusuna alsaydin isin sakasi bir yana usta sen buranin sahisin sen buranin nese kaynagisin sen olmassan bu sayfa okunmaz 4gozle hep seni arar dururum yetkisiz ve cerfi ustalar ciksada 2 kelam etsede bizde ekmek yesek diye allah var sen ve cerfi usta 13 16 dediginizde hep ekmek yedim sayenizde allah ragzi olsun sizden bu aralar 13 16 demiyorsunuz diyinde ekmek yiyelim da bu sayfa 2nizin uzerine naletlenmis gibi tobestafurullahda usta alinip gucenmeyin ama siz nezaman rakam telafusunde bulunduysaniz hep aksi istikamete gitti 17 18 dolasirken 13 diye tutturdunuz 17-13=4 tl hesap ortada 21.5-17=4.5 tl 17.5den bile baz alsak 4.25 yapar ama niye niye bunu merak ediyorum usta ben 12 13 lerdeykende ayniydi kacirdik ozaman tireni simdi kendimi kelepceledim bekliyorum haydi bereeeeee iskeleye

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    bütün turizimciler bi hareketli kimisi aldı başını gidiyor biz daha önce çok düştük çok çıkmış çok koşmuş gibi hayvan terlemiş dinleniyor

5. Fatih usta guncel bir grafik alabilirmiyiz ilgi alakaniz icin simdiden tesekkurler

6. sen buranin nese kaynagisin sen olmassan bu sayfa okunmaz 4 gozle hep seni arar dururum yetkisiz ve cerfi ustalar
    Eyvallah...Kimse nasibinden fazlasını alamaz, eksiğini de...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

7. Yeterince dinlendin.. artik yola devam zamanı.. önümüzde uzun biy yol var..

emrcgty Guest
    kapta bişeyler var....

Sayfa 7/398 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •