Sayfa 93/398 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3183 madde; 737 - 744 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. benim ne demek istedigimi işi bilenler anladı,kimse lütfen bana bişey yazmasın zamanım yok,otel konusunda gelecek haberin olumlu yada olumsuz olması hissenin gelecegini belirleyecektir,geriye kalan herşey boş şu anda

2. Arkadaş melek yutmuş . Birden ortaya çık iyumserlik dağıt. Bu kadar kolay olsa keşke. Burada olan uzun vadeli yatirimci durumun zaten farkında Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Sayn hfy iyi guzel soyluyosunda fazla iyimsersin.. ne zamndan beri bu kagidi tasiyosun.. bana biraz pazarliyosun gibi geldi
    Sayın baranağa ben hiçbir zaman kağıt pazarlama gibi bir durum içinde olmam
    Yazdıklarım tamamen kişisel düşüncelerimdir
    İsteyen dikkate alır istemeyen almaz
    Yazdıklarım basında yer alan doğru bilgilerdir
    Bu bilgileri bir araya toplayarak şirketimizin gerçek değerini ortaya çıkaran rasyonel bir değerlendirme yapıyorum
    Ne zamandır şirketimizin hissedarı olduğum konusu ise oldukça uzun bir zaman diyebilirim
    İki sene önce 13 tl fiyatlardan almıştım
    Şu anda da alımlarıma devam ediyorum
    Talya otelin imar konusu çözüldü eli kulağında yeniden yapıma başlamak için
    Mares oyel ise 49 yıllığına yeniden başlıyor
    Şirketimiz koç holdingin iştiraki
    Antalya talya otel Vehbi koçun yaşamını yitirdiği otel
    Ve çok uzun zaman talya otelde yaşadı rahmetli Vehbi koç
    Dolayısıyla koç holding tüm yasal prosedürleri hallettiği için çok kısa zaman içinde inşaata başlayacağını düşünüyorum
    İsteyen alır isteyen satar
    Ben şahsen pozisyonumu koruyan ve nakit elde ettikçe de hisse sayımı artırma yönünde tercihimi kullanıyorum
    Herkese bol kazançlar...YTD...

4.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Arkadaş melek yutmuş . Birden ortaya çık iyumserlik dağıt. Bu kadar kolay olsa keşke. Burada olan uzun vadeli yatirimci durumun zaten farkında Ytd
    Kardeşim neden yazdıklarımı melek yutmuş, birden ortya çık iyimserlik dağıt diye önemsizleştiriyorsun
    Sanırım sen şirket hissedarı olmanın ötesinde gerçek hissedarların elindeki hisseleri satması ve bu ucuz fiyatlardan birilerinin
    malı kapması için görevli bir kişisin
    Aksi olsa yazdıklarımdan gayet memnun olur ve sen de temel analiz kapsamın birşeyler yazarsın
    Dolayısıyla gerçekten uzun zamandır şirketimizin hissedarlarının rahat olmasını yazdığım doğru bilgiler ışığında tavsiye ederim
    Kısa vadede çıktığı yerden düşer tekrar çıkar tekrar düşer tekrar çıkar tekrar düşer
    Son yedi ayda yaptığı gibi
    Bu hareketler gayet doğal
    Esas gideceği yere odaklanırsak şahsen ben üçlü rakamlara odaklandığımdan bu iniş çıkışlar beni ilgilendirmiyor
    Aksine pozisyonumu artırmam için bana fırsat sunuyor
    Dolayısıyla ben rahatım...YTD...

5. Ben HFY nin mantıksız konuştuğunu düşünmüyorum.

"Her Koyun Kendi Bacağından Asılır"

6.  Alıntı Originally Posted by Borsacım Yazıyı Oku
    Ben HFY nin mantıksız konuştuğunu düşünmüyorum.

"Her Koyun Kendi Bacağından Asılır"
    Teşekkür ederim sayın Borsacım.
    Gerçek bir şirket ortağı yaklaşımı ortaya koyuyorsun
    Türkiyenin en dürüst grubu koç holdingin iştiraki olan Maalt a ortak olmamızın olumlu sonucu elde edeceğiz inşallah
    Koç holding gibi dürüst bir kurumsal yapı diğer şirketlerindeki hissedarlarının haklarını bugüne kadar
    nasıl gözetip ortaklarını ziyadesiyle mutlu ettiyse bizleri de Yüce Rabbimizin izniyle mutlu edecektir
    Yeterki yapılan olumsuz algılara yenik düşmeyelim...YTD...

7.  Alıntı Originally Posted by Hfy Yazıyı Oku
    Kardeşim neden yazdıklarımı melek yutmuş, birden ortya çık iyimserlik dağıt diye önemsizleştiriyorsun
    Sanırım sen şirket hissedarı olmanın ötesinde gerçek hissedarların elindeki hisseleri satması ve bu ucuz fiyatlardan birilerinin
    malı kapması için görevli bir kişisin
    Aksi olsa yazdıklarımdan gayet memnun olur ve sen de temel analiz kapsamın birşeyler yazarsın
    Dolayısıyla gerçekten uzun zamandır şirketimizin hissedarlarının rahat olmasını yazdığım doğru bilgiler ışığında tavsiye ederim
    Kısa vadede çıktığı yerden düşer tekrar çıkar tekrar düşer tekrar çıkar tekrar düşer
    Son yedi ayda yaptığı gibi
    Bu hareketler gayet doğal
    Esas gideceği yere odaklanırsak şahsen ben üçlü rakamlara odaklandığımdan bu iniş çıkışlar beni ilgilendirmiyor
    Aksine pozisyonumu artırmam için bana fırsat sunuyor
    Dolayısıyla ben rahatım...YTD...

Cevap hakkı doğduğu için yazıyorum. Gereksiz yazmak istemem. Benim yazımda zaten uzuncular herşeyin farkında diye belirttim. Belkide surekli acı çekmekten sizin yazdiginiz yazilar bana fazla toz pembe geldi. Şunu iyi bilinki acizene bir yatirimciyim görevli kişi değilim.

8. Mantıklı konuşuyor belki ama bana da biraz fazla iyimser geldi, sayın hfy kusura bakmayın sizi tanımıyorum ama dışardan görünen biraz pazarlamacı havası. Umarım ben yanılırım ve özür dilerim.
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

Sayfa 93/398 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •