Sayfa 292/397 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Karışık gelir... 20/20 istesin... Bedellisi o de karşılarız bedelsizine de hoşgeldin deriz... Beni emekli yapsın da...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. En iyi 3 alıcı kurum her biri yaklaşık 15.000 lot aldi bugün.tavanda bekleyen lot sayısı da 46.000 bin civarındaydi.haber önceden alınmış gibi bir izlenim edindim.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    En iyi 3 alıcı kurum her biri yaklaşık 15.000 lot aldi bugün.tavanda bekleyen lot sayısı da 46.000 bin civarındaydi.haber önceden alınmış gibi bir izlenim edindim.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biz de bi kısmını sattık demek ki fazlalık varmış nasipse kalanından olur. Allah hayırlısını nasip etsin.

4. Aylar once rta grubunda kullanıcı adını hatırlamadığım bir abi,' Yıllardır borsa oynuyorum, onlarca hisse keşfettim yeni favorim Maalt' diye yazmıştı. O günden beri hisseyi araştırıp takip ederim, dük oldugu zamanda giriş yaptım. Kendisi burdaysa teşekkür etmek isterim. O mesajı görmeseydim muhtemelen gözüme çarptıkça bira firması diyip geçicektim :D

5.  Alıntı Originally Posted by gentleomer1985 Yazıyı Oku
    Aylar once rta grubunda kullanıcı adını hatırlamadığım bir abi,' Yıllardır borsa oynuyorum, onlarca hisse keşfettim yeni favorim Maalt' diye yazmıştı. O günden beri hisseyi araştırıp takip ederim, dük oldugu zamanda giriş yaptım. Kendisi burdaysa teşekkür etmek isterim. O mesajı görmeseydim muhtemelen gözüme çarptıkça bira firması diyip geçicektim :D
    Bu şirket bira firması değil mi? Faaliyet mi değişti...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. Hahahaha
    Yanlış biliyorsunuz... Şimdi Tesla gibi pazartesiden itibaren Mars a roket gonderecek. High tech turizm firması... Gezegen seyahati planlıyor...
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu şirket bira firması değil mi? Faaliyet mi değişti...

7.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Hahahaha
    Yanlış biliyorsunuz... Şimdi Tesla gibi pazartesiden itibaren Mars a roket gonderecek. High tech turizm firması... Gezegen seyahati planlıyor...

Aynen arkadaşın dediği gibi uzaya roket yollayacak olan bir turizm firması
    Keşke kodu biraz farklı olsaymış millet bira üreticisi sanıyor :D

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Şu davanın sonucu gelse de işimize baksak.
    Sonuç )))

Sayfa 292/397 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •