Sayfa 361/397 İlkİlk ... 261311351359360361362363371 ... SonSon
Arama sonucu : 3173 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by akuma Yazıyı Oku
    Pislik yapa yapa milleti o kadar soğuttular ki kağıt neredeyse %9 kapatmış kimsenin yazası yok. Yarın hiçbirşey olmamış gibi -2 ya da +1 kaparsa da şaşırmam artık.
    genel kurul haberini bekliyorum oda taa şubat ayinin 15 gibi düser haber. ekrana bakmamak lazim bu aralar

2. Hayır zaten bölünme tarihine kadar 1 lot alamazlar da keyifle beklemek varken sinir bozmaları nefret ettirdi. Bu günleri böyle anlamsızca harcıyorlar yarın piyasayı bozacak olumsuz bir haber çıkacak endeks çakılırken isteseler de götüremeyecekler. Bryat bununla aynı yıl yaptığı zirveyi geçti ve ikiye katladı. Jantsa bile bu sürede bölünme şokunu atlattı soğudu ve 2x yaptı bu karaktersizler halen baskılıyor. Ya bunda petrokent gibi hayvani hareketler olacak ya da bu süreci eline yüzüne bulaştıracak bunlar. Ortası yok bence.

3. ne ciktinta neyin kar satisini yapiyorsunuz.

4. şuraya bir dün cekilmis bir resim koyalim. 10.12. 2022 tarihli. Gecen ay 10.11.2022 tarihli insaat resiminide koyayim ve 2 resim arasindaki farki bulalim.

bu resim 10 kasım gunu cekilen

bu resim dün cekilen 10 aralik gunu

5. bu hizla giderlerse ocak ayinda kaba insaat biter gibi duruyor

6. Sanırsam birinde yüklü mal var ve spek efendi onu alana kadar pisliğe devam edecek 🤬

7. Ben de var henüz bindelik oranlarda..diğer kağıtlarda isim bitince ve bu denyo gitmez ise yuzdelige geçerim. Bu kağıdı digerlerine dagitsaydim çok iyi olacaktı ama işte teşvik falan dedi... Neyse filmin sonunu görmek te istiyorum.
     Alıntı Originally Posted by akuma Yazıyı Oku
    Sanırsam birinde yüklü mal var ve spek efendi onu alana kadar pisliğe devam edecek
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by akuma Yazıyı Oku
    Sanırsam birinde yüklü mal var ve spek efendi onu alana kadar pisliğe devam edecek 🤬
    mali aşagidan vermeyecekti ozaman. millet salak ya bundan cikip şişmiş kagita girecek. bu saatten sonra goturmesin artik kendi yapti yapti bu pisligi. düşünün bi 2021 başinda sıfır egea 105 bindi ozaman 1000 lot maalt satsan 3 tane fiat egea alirdin şimdi spek efendimi desek tahta yapicimi desek sat 1000 lot anca 1 adet egea alirsin. paran erimiş sayin spek yeter artik daaa vur ederini. yada 2021 deki paranin satin alna gücüne getirmen icin 385 bin tl sifir egea carp 3 ile 1155 tl

Sayfa 361/397 İlkİlk ... 261311351359360361362363371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •