Sayfa 371/398 İlkİlk ... 271321361369370371372373381 ... SonSon
Arama sonucu : 3179 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Bu mesajı yazdıktan sonra tavan oldu. Herhalde isyanını duydu....
     Alıntı Originally Posted by Mert-41 Yazıyı Oku
    Ayces in bu yükselişine ayak uyduramayisinin sebebi nedir acaba?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu şirketin Ayces’le alakası yok… Ayces’den en az 4 kat daha değerli olması lazım Maalt’ın…

3. Dün sabah kap bildirimi geldi.

Ve tavan olduk.

Ayces de 5 inci tavanını görüp dip yaptı.

4. Elinde olanlara hayırlı olsun ama ayıp ettiler tahsisliyle. Daha da sermaye artırımı yapmak için pahalı mobilya diye geyik dondurmusler. Kottan çıkmak için ugrasacaktir. Spek te fiyat yüksek diye uğraşacak ya da elindeki lerden kurtulmak için operasyon yapacaktir. Umarım elinde olanlar sağlam kazanç saglarlar. İki hafta önce cumhur reisi ile baba oğul görüşmeye gitmeleri den belliydi.

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Elinde olanlara hayırlı olsun ama ayıp ettiler tahsisliyle. Daha da sermaye artırımı yapmak için pahalı mobilya diye geyik dondurmusler. Kottan çıkmak için ugrasacaktir. Spek te fiyat yüksek diye uğraşacak ya da elindeki lerden kurtulmak için operasyon yapacaktir. Umarım elinde olanlar sağlam kazanç saglarlar. İki hafta önce cumhur reisi ile baba oğul görüşmeye gitmeleri den belliydi.

Kottan çıkmak için ederine getirmesi lazım değil mi? 100 milyon dolar mıdır Maalt'ın ederi?

Açıkcası çok bilgi sahibi değilim bu konuda... Maalt'a belki az buçuk değer biçerim ama bu kottan çıkarma, tahsisli vs çok bilgi sahibi değilim. Eğer siz açabilirseniz forum için yararlı olacağını düşünüyorum.

Fakat şu dipnotu düşmek isterim; Divan grubunun genel müdür yardımcısıyla bir franchise görüşmesi sırasında Divan Talya hakkında konuşmuştuk. Kendisi de planl*****n üstüne çıktıklarını ve çıkacaklarını bundan 3-4 ay önce bahsetmişti. Yani geyik olduğunu pek sanmıyorum ki dolar bazlı bile planl*****n çok üstüne çıkması Türkiye'nin abes durumundan ötürü bile olabilir.

6. Burası Türkiye ağabey. Ederini sen ben belirlesek borsa 10 dolardı şu anda.
    Ecyap örneği var, izocm örneği var. Farazi konuşuyorum senaryo çiziyorum kizilmasin edilmesin. Yüzde beş altına düştüğünde çağrı yapılır. Şimdi elli milyon dolar artırım da SPK nin fiyat belirlemesi önemli olacak. Onu bilmeden birşey denilmez. 300 de der 1000 de der. Buradan ortaklık payı artacak diyelim. Sonra aylarca yatay veya dikine iniş oldu diyelim ki genel de sermaye artirimlarindan sonra düşer ama şu sıralar memlekette fiyqti düşen birsey yok. Sonra 30 milyon dolarlık bir tahsisli daha onu da SPK belirleyecek. Bir daha ortaklık oranı artacak. Tamamen SPK nin fiyat belirlemesi önemli bu tahsisliler de...
    SPK tahsisliyi kabul etmez diyeceğim ki olması gereken odur. şu iki hafta önceki görüşme içeriğini bilmeden konuşmak ta bilemedim. herşey konuşulmuştur. Geç bile kaldılar nedeni seçim sonrası beklendi. Belki tuvalet terlkiginden değersiz muhalefet geleydi işler başka şekilde yürürdü. Böyle alengirli işlerde makas kesmedi falan donmemistir inşallah. Bilemiyirum. Spek te kazanmasi lazim. Umarım spek uzaya çıkartır da burada herkes sebeplenir.
    SPK verecek kararı ki hepinizin malumu bu kurum.
    Tahsisli ayıp edildi.
     Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Kottan çıkmak için ederine getirmesi lazım değil mi? 100 milyon dolar mıdır Maalt'ın ederi?

Açıkcası çok bilgi sahibi değilim bu konuda... Maalt'a belki az buçuk değer biçerim ama bu kottan çıkarma, tahsisli vs çok bilgi sahibi değilim. Eğer siz açabilirseniz forum için yararlı olacağını düşünüyorum.

Fakat şu dipnotu düşmek isterim; Divan grubunun genel müdür yardımcısıyla bir franchise görüşmesi sırasında Divan Talya hakkında konuşmuştuk. Kendisi de planl*****n üstüne çıktıklarını ve çıkacaklarını bundan 3-4 ay önce bahsetmişti. Yani geyik olduğunu pek sanmıyorum ki dolar bazlı bile planl*****n çok üstüne çıkması Türkiye'nin abes durumundan ötürü bile olabilir.

7. Benden 300 milyon dolara alabilirler… Hayatımızı adadık bu hikayeye…

8. Sermaye artırımının nasıl yapılacağı konusunda bilgisi olan var mı?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 371/398 İlkİlk ... 271321361369370371372373381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •