Sayfa 368/398 İlkİlk ... 268318358366367368369370378 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. şaka gibi yaaa yillik fark -27 dusmus...
    gecen sene borsa yillikda %160 cikmisti bu adi wc kagiti yuzde 40 cikmisti...gecen sene cikisa ayak uydurmadi ama dususe cok guzel ayak uyduruyor...bekleyelim bakalim yilsonuna kadar

2.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    şaka gibi yaaa yillik fark -27 dusmus...
    gecen sene borsa yillikda %160 cikmisti bu adi wc kagiti yuzde 40 cikmisti...gecen sene cikisa ayak uydurmadi ama dususe cok guzel ayak uyduruyor...bekleyelim bakalim yilsonuna kadar
    kapanis itibari ile ocak ayindan bugune kayip -%29 oldu...yuzde 10 daha düşte gecen yilin kazancinida sıfırla sayin tahtaci...cok para kazandin ya kar satışını yap tabii...tam 3 yil onceki fiyattayiz bunu biliyorsun degilmi tahtaci kardayiz yani...

3. hadi bakalim tahtaci kendini batir bakalim bizde izleyelim..bizde 1000 lot varsa sende en az 100 bin lot vardir...bak bakalim porfoyune kardamisin zarardamisin...eflasyon farkini unutma sakin...2021 de 1 torba cimento 20 tl idi suanda 1 torba cimento100 tl...var hesabini sen yap

4. Piyasa değeri sadece ve sadece 1.5 milyar tl...

Neremle güleceğimi şaşırıyorum artık.

5.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    hadi bakalim tahtaci kendini batir bakalim bizde izleyelim..bizde 1000 lot varsa sende en az 100 bin lot vardir...bak bakalim porfoyune kardamisin zarardamisin...eflasyon farkini unutma sakin...2021 de 1 torba cimento 20 tl idi su anda 1 torba cimento100 tl...var hesabini sen yap
    koç grubu ileri görüşlü bir şirket.. otelin maliyeti hesağlanırken giderleri tane tane hesaplalarken bir yandan da malzemelerin alımıyla ilgili mutlaka şirketlerle bağlantı kurup malzeme istifi yapmışlardır diye umut ediyorum. önceki 2 yıl yaz aylarında sedanter bir süreç yaşamışlar grafiğe göre. bu yıl nasıl olur ? y.t.d.

6. Çalışan oteli var mı inşaat dışında? Kâr az gibi geldi ama tam bilmiyorum.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Çalışan oteli var mı inşaat dışında? Kâr az gibi geldi ama tam bilmiyorum.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    haklısınız aslında y.t.d.
    y.t.d.

8. otelle ilgili son durumu gösteren bir görüntü paylaşacak bir üstad var mı acaba?

Sayfa 368/398 İlkİlk ... 268318358366367368369370378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •