Sayfa 294/398 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 3177 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

Bu gün veda ettim herkez e bol kazanç

2. Hayrını görün...
    Genelde Perşembe günleri toplanır yönetim kurulları ama burada değil galiba.. yarın akşama gelir bence
     Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Bu gün veda ettim herkez e bol kazanç
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Borsa tarihinde benzeri var mı bilmiyorum? şirket nasıl olacağını belirtmeden (bedelli,bedelsiz) net bir rakam vererek (20 milyon dolar)sermaye artışı yapacağını bildiriyor.bir çok hisse beklentiyi satın alırken,burada hazır açıklanmışi var.mahkeme kararından kısa süre sonra yeni otel inşaası haberi,sermaye haberi geldi.simdi sıra bunun nasıl olacağını belirtecekleri toplantıda.fırtinalı denizde güvenli liman oldu benim için.
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Hayrını görün...
    Genelde Perşembe günleri toplanır yönetim kurulları ama burada değil galiba.. yarın akşama gelir bence

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    borsa tarihinde benzeri var mı bilmiyorum? şirket nasıl olacağını belirtmeden (bedelli,bedelsiz) net bir rakam vererek (20 milyon dolar)sermaye artışı yapacağını bildiriyor.bir çok hisse beklentiyi satın alırken,burada hazır açıklanmışi var.mahkeme kararından kısa süre sonra yeni otel inşaası haberi,sermaye haberi geldi.simdi sıra bunun nasıl olacağını belirtecekleri toplantıda.fırtinalı denizde güvenli liman oldu benim için.

Redmi note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    20 mılyon dolar sermaye arttırıcam dıyor 3 sene ıcınde...yaklasık 150 mılyon

ama kayıtlı sermaye tavanı 5 sene ıcın 50 mılyon tl kalsın dıye karar almıslar....

Sordum yatırım kararı alıcam yanlıs yonlendırme var mı dıye ?

Bakıyorlarmıs...

5.  Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    20 mılyon dolar sermaye arttırıcam dıyor 3 sene ıcınde...yaklasık 150 mılyon

ama kayıtlı sermaye tavanı 5 sene ıcın 50 mılyon tl kalsın dıye karar almıslar....

Sordum yatırım kararı alıcam yanlıs yonlendırme var mı dıye ?

Bakıyorlarmıs...
    Benim bildiğim bir seferlik yönetim kurulu kararı ile tavan asilabiliyor...
    Ama mide bulandırıyor işte...

6. SERMAYE DUZELTMESI : 56 MILYON
    GECMIS DONEM KARI : 26 MILYON

BAZI ARKADASLAR KASADA BOL NAKIT VAR BEDELSIZ VERIR DEMIS AMA KASADAKI NAKIT SADECE GECMIS DONEM KARINDAN 26 MILYON...

ENFLASYON DUZELTMESI KASADA DURAN NAKIT DEGILDIR. FIKTIF DEGER ARTISI GIBI BIR TUTARDIR VE OZKAYNAK HESABINDA TUTULUR.YANI GOSTER BAKAYIM SU 56 MILYONU DERSENIZ OYLE ELLE TUTULAN SOMUT PARA DEGILDIR.

ANCAK SPK CIKARDIGI BIR YONETMELIKLE ENFLASYON DUZELTMESI RAKAMINI SERMAYEYE BEDELSIZ OLARAK EKLEME IZINI VERMISTIR ..(ORNEK KARTONSAN BEDELSIZI)

HER HALDE SIRKET SU ANDA 50 MILYON KAYITLI SERMAYEYI GECEMIYOR O DA EN FAZLA YUZDE 900 SERMAYE ARTISI DEMEKTIR.

BEN SORDUM MADEM 150 MILYONA CIVARI SERMAYE ARTISI YAPACAKSINIZ KAYITLI SERMAYEYI NIYE GUNCELLEMIYORSUNUZ USTUNE USTLUK 50 MILYON OLARAK KALMASI ICIN SPK YA BASVURUYORSUNUZ DIYE!!!

O KAYITLI SERMAYEYI DEGISTIRMELERI LAZIM..(spk'nın bır teblıgı daha var.kayıtlı sermayeyı 1 defalıgına asabılırsın astıgın tutar artık yenı kayıtlı sermaye tavanıdır dıye ama bundan hıc bahsetmedıler)

BAKALIM ZAMANINDA KENT GIDA 4-5 AY ONCESINDE YATIRIM KARARI ALDIK OLASI SERMAYE ARTISI YAPARAK BU YATIRIMI YAPACAGIZ DIYE HABER GONDERDI.3-4 AY SONRA %650 SERMAYE ARTISI YAPTI 3500 LERE FILAN GITTI.

GERCEKLER SIMDILIK BOYLE.BIR GELISME OLUR CEVAP AIRSAM BURADA YAZARIM .INSANLAR PARAYI ZOR KAZANIYORLAR DESTEK OLUR BELKI

7. Bilançoda nakit ve nakit benzerleri 116 milyon görünüyor.bunu bedelsiz sermaye olarak kullanamaz mi?muhtemel olarak hepsini bedelsiz olarak vermeyecek,bir kısım da bedelli gelebilir.
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    SERMAYE DUZELTMESI : 56 MILYON
    GECMIS DONEM KARI : 26 MILYON

BAZI ARKADASLAR KASADA BOL NAKIT VAR BEDELSIZ VERIR DEMIS AMA KASADAKI NAKIT SADECE GECMIS DONEM KARINDAN 26 MILYON...

ENFLASYON DUZELTMESI KASADA DURAN NAKIT DEGILDIR. FIKTIF DEGER ARTISI GIBI BIR TUTARDIR VE OZKAYNAK HESABINDA TUTULUR.YANI GOSTER BAKAYIM SU 56 MILYONU DERSENIZ OYLE ELLE TUTULAN SOMUT PARA DEGILDIR.

ANCAK SPK CIKARDIGI BIR YONETMELIKLE ENFLASYON DUZELTMESI RAKAMINI SERMAYEYE BEDELSIZ OLARAK EKLEME IZINI VERMISTIR ..(ORNEK KARTONSAN BEDELSIZI)

HER HALDE SIRKET SU ANDA 50 MILYON KAYITLI SERMAYEYI GECEMIYOR O DA EN FAZLA YUZDE 900 SERMAYE ARTISI DEMEKTIR.

BEN SORDUM MADEM 150 MILYONA CIVARI SERMAYE ARTISI YAPACAKSINIZ KAYITLI SERMAYEYI NIYE GUNCELLEMIYORSUNUZ USTUNE USTLUK 50 MILYON OLARAK KALMASI ICIN SPK YA BASVURUYORSUNUZ DIYE!!!

O KAYITLI SERMAYEYI DEGISTIRMELERI LAZIM..(spk'nın bır teblıgı daha var.kayıtlı sermayeyı 1 defalıgına asabılırsın astıgın tutar artık yenı kayıtlı sermaye tavanıdır dıye ama bundan hıc bahsetmedıler)

BAKALIM ZAMANINDA KENT GIDA 4-5 AY ONCESINDE YATIRIM KARARI ALDIK OLASI SERMAYE ARTISI YAPARAK BU YATIRIMI YAPACAGIZ DIYE HABER GONDERDI.3-4 AY SONRA %650 SERMAYE ARTISI YAPTI 3500 LERE FILAN GITTI.

GERCEKLER SIMDILIK BOYLE.BIR GELISME OLUR CEVAP AIRSAM BURADA YAZARIM .INSANLAR PARAYI ZOR KAZANIYORLAR DESTEK OLUR BELKI
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bedelsiz potansiyeli düzeltme farklarindan yuzde 1000 civarı bir rakam... YouTube da Tuncay turşucu da bahsetmişti... Tavanın sabit kalması enteresan... Bir seferlik aşabilir ama nakit katamiyor benim bildiğim...
    Bahsedilen sermaye artırımı 20 milyon dolar yaklaşık 150 milyon 3000 e yakın oluyor..
    Bakalım nasıl olacak bu iş...
    Bir de değerleme güncel değerleme yapsalar iyi olacak...

Sayfa 294/398 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •