Sayfa 250/398 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 3178 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

ben de duydum bu spekülatörü. Perş, Cuma mal sattı ise ptesi, salı günü takaslarda belli olur. Nerden girdi bu kağıda... Kendi şirketinin tahtası kapalı.

2.  Alıntı Originally Posted by TRADER34 Yazıyı Oku
    Sayın osma,
    Kaça gider bu kağıt. Sizin tahminleriniz genelde tutuyor.
    Ucuz hisse.haberler gelmeye basladi ama bu adamlardan kurtulmamiz lazim.2013 ten beri beklenen haber geldi.adamlar firsata cevirip tahtaya mal verdi.olacak is mi

Koç grubu bunlara nasıl müsaade ediyor. Gerekirse kendileri girip bütün malı almalılar. Altı üstü 20 mio$ değerinde şirket. Böyle bir değer Koç brubu için çok düşük bir değer.

4.  Alıntı Originally Posted by osma Yazıyı Oku
    Ucuz hisse.haberler gelmeye basladi ama bu adamlardan kurtulmamiz lazim.2013 ten beri beklenen haber geldi.adamlar firsata cevirip tahtaya mal verdi.olacak is mi
    Versinler sorun yok eninde sonunda oteli yapmak için ya sermaye artırımı gelebilir yada birleşme başka kaçarı yok bence o zaman şuan ki fiyatın üç dört katı olur diye düşünüyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ufukgul Yazıyı Oku
    Versinler sorun yok eninde sonunda oteli yapmak için ya sermaye artırımı gelebilir yada birleşme başka kaçarı yok bence o zaman şuan ki fiyatın üç dört katı olur diye düşünüyorum.Yatırım tavsiyesi değildir.
    Otel yapımı demek kasadan para çıkışı, borçlanmak demek kısa vade eksi bilançolar demek, şu an hisse olaya böyle bakıyor görünüyor.

6. Oteli yapacakları para nerde basit bir otel yapmayacaklar marinada yapacaklar

7. Dolayısıyla otelin o zaman ki piyasa değeri nereye gelirse hisse o rakamlara yakın bir yerde olacaktır ne kadar borcu da olsa

8. Olayı şöyle düşün basit olarak senin 1 katlı müstakil bir evin var değeri 100 lira üstüne kat attın 100 lira borç alarak bu durumda evin değeri kaç lira olur basit matematik

Sayfa 250/398 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •