Sayfa 384/397 İlkİlk ... 284334374382383384385386394 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş sabredemedin bende bugün uzun bir mail attım ,
    Kısaca hissenin sığ olduğu bu kadar satisin gerek şirket gerek bireysel yatırımcıları 3 günlük durumda da anlaşılacağı üzere zarara ugratacatagi,
    Satışın kurumsal,bireysel veya koç ailesi üyelerine özel emirle tahsisli fiyattan aşağı olmaması gerektiği,
    Piyasada satılan alsa bunun en azından tahsisli fiyattan aşağı olmaması gerektiği,
    Hisse satış kararından vazgeçilmesi gerektiği hususunun yönetim kurulunda görüşülmesi ile karardan dönülmesi hususunu belirttim.
    Sagliklar
    İyi yapmışsınız. Üst yönetimden birilerinin bu tarz amatör davranışlara dur demesi gerekiyor.

Cevap gelirse paylaşın lütfen.

2. Yaa bırakın hala dürüstlükten bahsediyor burda bir kaç kişi.Resmen dolandırıldık.Birde utanmadan şirket satmadı ortaklar sattı açıklamasına ohh ne güzel ne dürüst şirket diyorsunuz.Ortak satsa kapa ismiyle yollamak zorunda.Hani hangi ortakmış bunlar isimleri neymiş.üç beş gün önce tavan kitle 45000 yaz tavana ozaman niye satmadın kendi tuttuğu adamları kendi yazdığı alışları bizi dolandırmak için yazdığı alışları çünkü.bir gün önce tavan kitledi yazdı 15bin tavana o gün niye satmadın.organize dolandırıcılık çünkü.koç ailesi ve şirket kimin eseri bu sizmi başkasımı verin hesabını kimsede savunmasın bunu.spk sı bisti nerde bu kurumlar.mrshl daki olan beklentiyi hareketi kullanıp organize bir hareketle bizi dolandırıldık kim dolandırdı bizi.dünya kadar zarara soktu haram olsun hepsine inşallah tez zamanda çıkar acısı...

3. Açıkça düze düze dürüstlük yapıyorlar .10 günde %40 düşürmüşler ve 3 hafta önce kullandıkları tahsisli fiyatına getirmişler kağıdı siz hala bunlar çok dürüst adamlar çığırtganlığı yapıyorsunuz.Bunu yapan da Türkiye'nin en büyük ve en güçlü gurubu.Yazıktır,günahtır,ayıptır,vicdansızlıktır.

4. Yıllarca üvey evlat muamelesi gören Maalt ve yatırımcıları bir kez daha yüzüstü bırakıldı. Ne yapmak istediklerini 20 senelik yatırımcılara bile sordum fakat kimse bir kalıba sokamadı.

Aralık sonuna kadar beklemek zorundayız. Yapılan bu muameleye katlanamayan şirketle beraber satış tarafında yer alabilir.

5. Bu arada Maalt'ın yatırımcı ilişkiler mail adresi aktif değil...

Mailinize eğer bulabilirseniz muhatap ve yanıt bulabileceğiniz adres Koç Holding Yatırımcı İlişkileri...

6. Şirketimiz'in 07.11.2023 tarihinde yapmış olduğu açıklama kapsamında, 13.11.2023 tarihinde Şirketimiz sermayesinin % 0,20 'sini temsil eden 14.112 TL nominal değerli paylar , pay başına 836,62 TL fiyatla Borsa İstanbul'da satılmıştır. MAALT

7.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Yıllarca üvey evlat muamelesi gören Maalt ve yatırımcıları bir kez daha yüzüstü bırakıldı. Ne yapmak istediklerini 20 senelik yatırımcılara bile sordum fakat kimse bir kalıba sokamadı.

Aralık sonuna kadar beklemek zorundayız. Yapılan bu muameleye katlanamayan şirketle beraber satış tarafında yer alabilir.
    sonuçta bu mallari karşilayan biri varmi var...ee hazir ben 260 bin lotu satacam derse alacak kişi salakmi 1000 tl üstünde alsin...satsin bakalim en son nereye dusurecek ve en son malı nerede birakacak ona bakmak lazim..satilan mallari biri istif ediyordur mutlaka... ha biri demiş alcele satmak nedir diye belliki bişeye hazirlik olabilirmi?
    benim aklıma ilk bedelli sermaye artirimi geliyor...ilk önce bedelsiz ardından bedelli gelebilirmi diye düşünmeden edemiyorum...biz bu kagiti 240 - 250 bandinda toplarken siz kalkip 1000 tl ustunde alirsaniz veryansin edersiniz...bunu alip bekleyecek kişi 2024 sonunda otel acilisini gorecek kisi almasi lazim aksi halde burasi ağlama duvarina döner...dogrumu sayin laylow

8.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    sonuçta bu mallari karşilayan biri varmi var...ee hazir ben 260 bin lotu satacam derse alacak kişi salakmi 1000 tl üstünde alsin...satsin bakalim en son nereye dusurecek ve en son malı nerede birakacak ona bakmak lazim..satilan mallari biri istif ediyordur mutlaka... ha biri demiş alcele satmak nedir diye belliki bişeye hazirlik olabilirmi?
    benim aklıma ilk bedelli sermaye artirimi geliyor...ilk önce bedelsiz ardından bedelli gelebilirmi diye düşünmeden edemiyorum...biz bu kagiti 240 - 250 bandinda toplarken siz kalkip 1000 tl ustunde alirsaniz veryansin edersiniz...bunu alip bekleyecek kişi 2024 sonunda otel acilisini gorecek kisi almasi lazim aksi halde burasi ağlama duvarina döner...dogrumu sayin laylow
    Doğrudur Sayın Deniz Laylow a sormuşsunuz ama ben atladım.

Bugün itibarı ile 800 altından alabildiğim kadar aldım. 826 TL altında satış yapmayacaklarını düşünüyorum.

Koç holding yönetimine de mail atarak kalan lotları 826 TL bedelle almanız yatırımcılar için çok doğru bir karar olacaktır vs babında uzun bir mail attım .

Bedelli sermaye artırımı yapılacağını düşünüyorum ben de kalan finansman için.

Rüchan fiyatını yüksek tutup nominali minimumdan artıracak bir bedelli sermaye artırım bedelsiz etkisi yapabilir.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 384/397 İlkİlk ... 284334374382383384385386394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •