Sayfa 387/397 İlkİlk ... 287337377385386387388389 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    şu şirketin hisselerini yabanci kuruluşuna verdiker onlarda aceice satmaya calisiyor...şahsen o yabanci kurulus hikaye gibi..satan maalt şirketin ta kendisi
    Bıyıklı yabancı ile kastettiğim....

2. Bedelsiz verme potansiyeli yüksek ama sermayesi ve dolaşımı düşük şirketlere rağbet var.
    Her dönem revaçta olmuştur özellikle Mart-Haziran arası dönem güzel primler yapar bu şirketler.
    2023 bilançosu ile bedelsiz potansiyeli en yüksek kağıt maalt olacak.
    Yaklaşık %25000 bedelsiz potansiyeli.
    Potansiyeli fiyatlasa yeter
    Ben senin bedelsiz verebilme potansiyelini sevdim diyerekten baya bir fanatik gelebilir.
    Fiyatı da baya yükseklere çıkarabilirler yeter ki kara sevdalı olsunlar.

Bu arada kalan 25 milyon usd +kdv finansman için bedelli haberi de ihtimal dahilinde.
    Ben alacağımı aldım güzel yerden, 820 TL altına fırsat verirse 4-5 pozisyonumu bozup full in tek kağıt yapar 2024 sonuna kadar tutarım.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Bedelsiz verme potansiyeli yüksek ama sermayesi ve dolaşımı düşük şirketlere rağbet var.
    Her dönem revaçta olmuştur özellikle Mart-Haziran arası dönem güzel primler yapar bu şirketler.
    2023 bilançosu ile bedelsiz potansiyeli en yüksek kağıt maalt olacak.
    Yaklaşık %25000 bedelsiz potansiyeli.
    Potansiyeli fiyatlasa yeter
    Ben senin bedelsiz verebilme potansiyelini sevdim diyerekten baya bir fanatik gelebilir.
    Fiyatı da baya yükseklere çıkarabilirler yeter ki kara sevdalı olsunlar.

Bu arada kalan 25 milyon usd +kdv finansman için bedelli haberi de ihtimal dahilinde.
    Ben alacağımı aldım güzel yerden, 820 TL altına fırsat verirse 4-5 pozisyonumu bozup full in tek kağıt yapar 2024 sonuna kadar tutarım.
    Dediğiniz gibi çok bir şey kalmadı. 2023 bilanço ile her şey meydana dökülür...

4. Son çeyreğin kapanmasına bir şey kalmadı. Bu kadar kârı ne yapıcaklar göreceğiz...

5.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Son çeyreğin kapanmasına bir şey kalmadı. Bu kadar kârı ne yapıcaklar göreceğiz...
    Heralde yanıldım...

6. gene dutluk olmuş burası..

7. Buralardayız sayın özbilek

Ben sözümü tuttum baya bir adet topladım maliyetim kendimce güzel.

Yatırım finansın elindeki mal 7-8 seansa biter eğer bu şekilde satmaya devam ederse. Biraz baskılıyor kağıdı bu satışlar.

Bu mallar olmasaydı zaten fiyat farklı yerlerde olurdu.

Geri alınan payların satışından gelen kar artı tahsisli derken öz kaynaklarda x7 x8 lik bir büyüme olacak

Otelin açılışına kadar güzel prim bekliyorum. Kısa zamanda hızlı primlenmelerde dayanamıyorum satıyorum o yüzden yavaş yavaş 2 ileri 1 geri hareketlerle primlenmesi daha iyi olur benim adıma

Bedelli + bedelsiz bir sermaye artışı da beklentim dahilinde
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Buralardayız sayın özbilek

Ben sözümü tuttum baya bir adet topladım maliyetim kendimce güzel.

Yatırım finansın elindeki mal 7-8 seansa biter eğer bu şekilde satmaya devam ederse. Biraz baskılıyor kağıdı bu satışlar.

Bu mallar olmasaydı zaten fiyat farklı yerlerde olurdu.

Geri alınan payların satışından gelen kar artı tahsisli derken öz kaynaklarda x7 x8 lik bir büyüme olacak

Otelin açılışına kadar güzel prim bekliyorum. Kısa zamanda hızlı primlenmelerde dayanamıyorum satıyorum o yüzden yavaş yavaş 2 ileri 1 geri hareketlerle primlenmesi daha iyi olur benim adıma

Bedelli + bedelsiz bir sermaye artışı da beklentim dahilinde

Tam olarak altını çizdiklerim yüzünden beklemedeyiz... Ayces piyasa değeri 3'e katladı. Kamera şakası gibi...

Sayfa 387/397 İlkİlk ... 287337377385386387388389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •