Sayfa 390/397 İlkİlk ... 290340380388389390391392 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Ayces 880 milyon dolar, 235 milyon dolar. Dünya üzerinde böyle bir değerleme hatası olamaz… Saçmalığın daniskası…
    Arz talep meselesi piyasa koşulları yatırımcı psikolojisi adına her ne derseniz artık bu tarz şeylerin dik alasını gördüm borsa hayatımda hala da görüyorum. Tek bir iştirakinin değeri onlarca iştirake sahip ana şirketin değerini geçeni mi dersin, öz sermaye neredeyse eksi olan şirketlerin milyarlarca liralarda piyasa değerinde alıcı bulmasını mı dersin, 8 TL den ortaklıktan çıkarılmasına günler kalmış şirket paylarının 20 TL den kapış kapış gitmesine mi dersin neler neler...

Su akar yolunu bulur demiş atalar. Değerine göre fiyat biçmek işini 4-5 sene önce bıraktım.

Güzel primleri yapanları genelde sektör değiştiren şirketlerde, tahsisli yapanlarda, zarardan kara geçip sürdürenlerde, yatırım yapanlarda gördüm.

Maalt hem tahsisli hem yatırım ikisi de var o yüzden burdayım, sermaye de az, dolaşımı da az, patronları itibarlı daha ne olsun...

Sabırla bekliyoruz...
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2. Borsa hayatım boyunca Maalt’ın gelecek olan yıl sonu bilançosunu ve piyasanın tepkisini merak ettiğim kadar hiçbir şeyi merak etmedim sanırım…

3. Tahsisliden gelen bakiye bilançoda hangi kalemde yer alacak ve bu bizi nerelere götürür inanın bilmiyorum sonra lot satışından gelecek bakiye var o kara yansır sanırım kafalar karışık yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Borsa hayatım boyunca Maalt’ın gelecek olan yıl sonu bilançosunu ve piyasanın tepkisini merak ettiğim kadar hiçbir şeyi merak etmedim sanırım…
    şahsen bende cok merak ediyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Demekki burda patron tahta sahibi öne çıkıyor...Aycesin patronu tahta yapıcısı daha iyimiş....80 lerden 1000 leri geçti....Helal olsun patrona da,tahta sahibinede...
    aycessin sahibi de koç grubu... hem adamlar isteseler yarından itibaren tavan serilerine başlayıp kağıdı 5 basamaklı rakamlara bile götürebilirler. siz zannediyormusunuz ki götürmeye kabiliyetleri yok? keyif meselesi, y.t.d.

6. 174 bin lottan sata sata kaldi 11 bin lot.. 3 seans da biter en kötü...

7. Bitsede gitsek bitsede gitsek ytd…

8. Hadi abi bekleme yapmayalım. Getir ederine, arabayı değiştircez...

Sayfa 390/397 İlkİlk ... 290340380388389390391392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •