Sayfa 303/398 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 3178 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Valla sanırım bütün kalin kağıtlara bakan bir tane görevli çete mensubu adam var. Parası 15/20 milyon TL herhalde... Kalın kağıtlarda gezdiriyor.. tavanda bekleyen adetlerin parasal değeri hep aynı..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    pek kötüleyene denk gelmedim sayın GÖKAY5,henüz diye de ekleyeyim.
    95-100 'lerden beri ara ara yazarım burada.pek de yazan olmazdı haliyle.
    son haber akışı biraz daha yatırımcı ilgisi çekmiş olabilir.
    süreç uzun olabilir,saçma sapan hareketler de izleyebiliriz,mesela dün 100 lotla -%4 yaptığı gibi.
    kendi adıma sürecin sonunu bekleme taraftarıyım.
    ceza geldiğinden beri ciddi bir hacim yok zaten ky kendi kendini silkeledi malesef

3. turizm reklamlarını daha sık görmeye başladım bu arada aşı hareketi de fiyatlanmaya başlanmış olabilir...

4.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    pek kötüleyene denk gelmedim sayın GÖKAY5,henüz diye de ekleyeyim.
    95-100 'lerden beri ara ara yazarım burada.pek de yazan olmazdı haliyle.
    son haber akışı biraz daha yatırımcı ilgisi çekmiş olabilir.
    süreç uzun olabilir,saçma sapan hareketler de izleyebiliriz,mesela dün 100 lotla -%4 yaptığı gibi.
    kendi adıma sürecin sonunu bekleme taraftarıyım.

muhasebe bılmeden malı ıslerden anlamadan sırketın bılancosunu sert sekılde ELEŞTİRENLER dıyelım o zaman...

5.  Alıntı Originally Posted by akuma Yazıyı Oku
    ceza geldiğinden beri ciddi bir hacim yok zaten ky kendi kendini silkeledi malesef
    bugün gedik 10.000 ile ilk sıradaki alıcıydı.sanko 3.000 adet aldı.alnus ise 2.000 adet aldı.
    satıcı kısmında ise en çok iş yatırım var,4.500 lot çıkmış.
    tek fiyat uygulamasından beri gedik yine önde, +22.000 lot .sonra ak yatırım geliyor ,+10.000 lot.
    satıcı kısmında da şekerin -15.000 lot çıkışı var.global de -11.000.
    takas işleri karışık aslında,pek de bu hesaplara girmemek gerekir.ama bazen faydalı olabiliyor.ben tek fiyat döneminde dengeli bir takas gördüm,bunu göstermek istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    bugün gedik 10.000 ile ilk sıradaki alıcıydı.sanko 3.000 adet aldı.alnus ise 2.000 adet aldı.
    satıcı kısmında ise en çok iş yatırım var,4.500 lot çıkmış.
    tek fiyat uygulamasından beri gedik yine önde, +22.000 lot .sonra ak yatırım geliyor ,+10.000 lot.
    satıcı kısmında da şekerin -15.000 lot çıkışı var.global de -11.000.
    takas işleri karışık aslında,pek de bu hesaplara girmemek gerekir.ama bazen faydalı olabiliyor.ben tek fiyat döneminde dengeli bir takas gördüm,bunu göstermek istedim.
    Teşekkürler.

Tek fiyat sürecini tahmin ettiğimden sağlam geçiriyor. Ortada bir tahtacının olduğunu düşündürmeyecek kadar yavaş dalgalanmalar oldu bu da hissenin zaten ederinin altında işlem gördüğünü, şu anki fiyatın yeterince pahalı olmadığını düşündürüyor.

İsteseler bu kadar sabırsız ky varken 2-3 taban gösterir hepsini silkelerlerdi.

Hurda satımında verilen detayda aslında mahkeme ile ilgili korkulacak bişey olmadığı, emin adımlarla hedefe gidildiği mesajını veriyor gibi geldi bana.

Önümüzdeki cumaya kadar çok fazla şey netleşecek bence...

7. bugun tahtayı garanti an itibariyle en iyi alıcı durumda 12.600 lotla 305 te 12.706 alıcı bekliyo

8. cok guzel bir kapanıs yaptık hayırlısı olsun314.10 da 13.721 alıcılı kapatık

Sayfa 303/398 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •