Sayfa 349/397 İlkİlk ... 249299339347348349350351359 ... SonSon
Arama sonucu : 3170 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Burda güncel olarak pasta paylaşabilecek arkadaş var mı? Tek başıma gibiyim ama...

2. 400 bin lot işlem... Seni kim alır, kim satar.

Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik hatta sanırım ky olarak tek başıma geldim

3. Bende varım laylow ortağım.
    Öteki yerlerde bugünkü alsatı yapan bi trilyon zarar etti deyolar.. Bilmem gari. Doğum sancisi sankim

4. Mazot da pahalandı
    Gezmeye bile gidemiyoz antalyaya

5. Kongrenin yanında atılan temel bitmiş. Yanına vinç kurulmuş. Hızla devam ediyor…

Sen devam et tahtacı. Bende son kuruşuma kadar ortaklığımı arttırmaya devam edeceğim. 100 milyon dolara satamazsın bu iki şirketi, hiçbir kalıba sığmıyor bu hikaye…

6. Bayramda Antalya'ya gidip, bedavaya satılan otelime bir bakıyım... Yeni neler var, neler yok

7. 75 milyon dolara 7 yıldızlı, arsası kendisine ait(Antalya’nın en değerlisi), Koç grubuna ait, Divan hikayesi olan otel satılıyor. Bunu koskoca borsada bir ben mi görüyorum senelerdir? Neyse en fazla 1 sene daha beklerim ondan sonra lobide görüşürüz…

8.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    75 milyon dolara 7 yıldızlı, arsası kendisine ait(Antalya’nın en değerlisi), Koç grubuna ait, Divan hikayesi olan otel satılıyor. Bunu koskoca borsada bir ben mi görüyorum senelerdir? Neyse en fazla 1 sene daha beklerim ondan sonra lobide görüşürüz…
    divan hikayesi ne hocam...divan otellerle mi birlestirecekler yoksa...

Sayfa 349/397 İlkİlk ... 249299339347348349350351359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •